ATOM” Tabb&Sound’n’Grace

Płyta "ATOM" w niespełna miesiąc od premiery pokryła się złotem debiut jakiego nie było od lat! Polacy pokochali pozytywny przekaz płynący z płyty ATOM! A na najnowszym zestawieniu Najlepiej Sprzedających się płyt w Polsce "ATOM" po raz kolejny stał się najchętniej kupowaną polska płytą (3 miejsce)!

ATOM TabbSoundnGrace

To wielki sukces, który jest fenomenem w skali światowej nigdy bowiem wcześniej w żadnym kraju żaden chór nie osiągnął sukcesu na miarę Sound’n’Grace lansując hity, które są najczęściej granymi piosenkami w radiach i sprzedając płyty w ilościach których mogą im pozazdrościć największe gwiazdy w tym kraju!

„ATOM” jest dowodem, że można połączyć jakość z przystępnością oraz że można wyprodukować płytę na światowym poziomie a jednocześnie mieć atuty jakich nikt wcześniej na świecie nie osiągnął.. To płyta, która spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem dziennikarzy muzycznych za czym poszły liczne recenzje wychwalające płytę, ale to przede wszystkim płyta, którą pokochali zwykli ludzie i zapragnęli mieć we własnych zbiorach.

Bowiem jak pisze autorka tekstów Patrycja Kosiarkiewicz….”ATOM to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach – bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze – nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota – co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja – co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: „tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak”.