Balwierz. Katarzyna Bonda

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka,​ narodził się ON.​ Balwierz z Narwi.

balwierz bonda
Balwierz. Katarzyna Bonda.

Z ciała sześcioletniego Tymka spuszczono krew, a w pobliskim lesie snajper położył trupem księdza Donata. Chociaż wydarzenia są makabryczne, Hubert Meyer jest przekonany, że to zaledwie preludium do właściwego spektaklu, jaki szykuje morderca, okrzyknięty przez media „Balwierzem z Narwi”. Katarzyna Bonda powraca do korzeni i serwuje czytelnikom kryminalny majstersztyk: misternie skonstruowany, wywołujący emocje, z których nie sposób się otrząsnąć! „Balwierz” w księgarniach już od 13 października!

Balwierz. Katarzyna Bonda

Meyer zaszywa się w leśnej głuszy na Podlasiu, by znaleźć chwilę wytchnienia w niewielkiej Narwi. Jednak los nie da mu tej szansy. Z pozoru spokojną i odludną okolicą wstrząsa właśnie seria wyjątkowo krwawych i teatralnych wręcz zbrodni.

Tajemnicze morderstwo

W środku lasu, w kapliczce świętego Huberta – niczym złożone w ofierze – leży ciało kilkuletniego Tymka, syna miejscowej femme fatale. W tym samym czasie na polanie pokrytej śniegiem i otoczonej niemal z każdej strony gęstym zagajnikiem pada strzał. Choć oddany z dużej odległości, bez trudu pozbawia życia księdza Donata Gizę – zapalonego myśliwego, aktywnego członka koła łowieckiego i ważną osobowość wśród lokalnej społeczności.

Najnowsze śledztwo Huberta Meyera

Hubert Meyer staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem. Musi sporządzić profil psychologiczny zbrodniarza, przedzierając się przez gąszcz powiązań między mieszkańcami Narwi, których łączą niejasne interesy, mroczne tajemnice, a przede wszystkim – zmowa milczenia. Chociaż wszyscy wszystko tu wiedzą, to wolą siedzieć cicho. Spirala obłędu nakręca się do granic, gdy odnalezione zostaje kolejne ciało. Wtedy staje się jasne, że w tym krwawym spektaklu do odegrania są tylko dwie role. Walczysz jak drapieżnik albo stajesz się ofiarą.

Balwierz Katarzyna Bonda
Balwierz. Katarzyna Bonda.

„Balwierz” to szósta część uwielbianej przez czytelników serii o psychologu śledczym, Hubercie Meyerze. Podobnie jak pozostałe części tego cyklu, stanowi osobną całość i można ją czytać bez znajomości poprzednich tomów.

Konkurs

Jesteś fanką kryminałów Katarzyny Bondy? Jeśli tak, to weź udział w naszym instagramowym konkursie i wygraj egzemplarz jej najnowszej powieści! Na zgłoszenia czekamy do 21 października.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Obcasy.pl (@obcasy.pl)