Bilety na koncert Roksany Węgiel nawet za 999 zł!

Roksana Węgiel rusza w trasę koncertową „The X Tour Roxie''. Ceny biletów na koncert młodej gwiazdy sięgają kwoty tysiąca złotych!

Za bilety na koncert Roksany Węgiel trzeba wydać nawet 999 zł! Foto. Instagram roxie_wegiel

Zwyciężczyni ,,The Voice Kids” oraz ,,Eurowizji Junior 2018′, rusza w trasę koncertową „The X Tour Roxie”. Roksana Węgiel wystąpi na scenach miast Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania, Opola, Rzeszowa oraz Gdańska. Ceny biletów na koncert gwiazdy zaczynają się od 49 złotych, zaś kończą na kwocie 999 złotych!

Kariera Roxany Węgiel rozpoczęła się od zwycięstwa w „The Voice Kids”. Jej znaczący rozwój nastąpił, gdy w 2018 roku wygrała Eurowizję dla dzieci. Debiutancka płyta Węgiel stała się bestsellerem, a wokalistka zaczęła pojawiać się na scenach najważniejszych festiwali w Polsce. Młoda artystka jest również bardzo popularna na Instagramie, gdzie śledzi ją bardzo wielu fanów.

Po tej masie sukcesów, nie powinny zatem dziwić wysokie ceny biletów na koncert Węgiel. W najwyższej cenie pakietu (999 zł) zawarte jest m.in. wejście na backstage, udział w próbie, nagranie TikToka z Roksaną oraz specjalny gadżet. Ilość najdroższych wejściówek jest limitowana, zaś ich zakup nie zapewnia miejsca na samym koncercie.

Czy trasa koncertowa Roksany Węgiel okaże się sukcesem, również komercyjnym?