Tomasz Kot i Zofia Wichłacz w nowym serialu BBC

Nasi aktorzy nie zwalniają tempa. Wystąpią w brytyjskiej produkcji kostiumowej dla BBC, poruszającej temat II Wojny Światowej. Jest już oficjalny zwiastun serialu!

Foto. Instagram @zofiawichlacz

Po sukcesie filmu „Zimna wojna”, dobra passa Tomasza Kota cały czas trwa. Dostaje kolejne propozycje współpracy i to nie tylko w obrębie kraju, ale i za granicą. Zosię Wichłacz możemy za to kojarzyć z produkcji takich jak „Miasto 44” Jana Komasy, „Powidoków” Andrzeja Wajdy czy ostatniego głośnego serialu „Rojst” Jana Holoubka. Wystąpiła również w pierwszym polskim serialu dla platformy Netflix – „1983”. Możemy być dumni, ponieważ ta para aktorów jest doceniana na całym świecie!

Kolejnym projektem w którym wzięli udział jest brytyjska produkcja kostiumowa dla BBC – serial „World on fire”. Będzie opowiadał o tragedii II Wojny Światowej przez pryzmat życia zwykłych ludzi. Aktorzy zagrają u boku takich gwiazd jak Sean Bean czy Helen Hunt. Autorem scenariusza jest uznany Peter Bowker. W Polsce obejrzymy serial na antenie kanału Epic Drama.

Poniżej oficjalny zwiastun!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

So excited to share this first trailer❤️

Post udostępniony przez Zofia Wichłacz (@zofiawichlacz)

Wpis znaleziono dzięki:

- Tomasz Kot

- Zofia Wichłacz

- World on fire