Celebruj Dzień Kobiet z AVON Studio w Złotych Tarasach!

Wszyscy tęsknimy za wiosną, dlatego firma AVON postanowiła ogłosić ją w tym roku wcześniej! W Złotych Tarasach, gdzie znajduje się jedyne na świecie AVON Studio zacznie się już za chwilę.

AVON Studio_Dzień Kobiet_Złote Tarasy-1

Specjalnie na Dzień Kobiet, na pierwszym piętrze galerii pojawi się prawdziwa łąka AVON z aż 2 000 kwiatów. W AVON Studio, klientki będą mogły skorzystać
z wyjątkowych promocji i bezpłatnego makijażu!

Już 8 marca, w Centrum Handlowym Złote Tarasy zakwitnie prawdziwa łąka AVON, na której pojawi się aż 2 000 tulipanów. Panie, które z zerwanym kwiatkiem pojawią się tego dnia w AVON Studio i zrobią zakupy za dowolną kwotę, będą mogły odebrać nowość marki – pogrubiający i rozdzielający tusz do rzęs AVON Big&Multiplied w wyjątkowej cenie tylko 1 zł. Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z bezpłatnego makijażu, który na miejscu wykonywać będą wizażyści AVON.

AVON Studio_Dzień Kobiet_2AVON jest jedną z najbardziej kobiecych firm na świecie. To firma utożsamiana z urodą, innowacjami, optymizmem i przede wszystkim z działaniami na rzecz kobiet. Z tego powodu, specjalnie z okazji Dnia Kobiet, na 1 piętrze galerii stanie ekspozycja ukazująca najważniejsze momenty w historii kobiet i AVON.