Obcasy w Radiu Hobby na dłużej – konkurs!

Od jutra, w każdą środę zapraszamy do audycji "Ciastko z dziurką". Będziemy przedstawiać damski i męski punkt widzenia na tematy męsko-damskie!

nagorda ciastko z dziurka

Aby zachęcić do słuchania audycji i zmotywować do udziału  w konkursie również nasze czytelniczki mamy wspaniałą nagrodą.
Jest nią satynowy zestaw bielizny nocnej oraz pachnący żel pod prysznic ufundowany przez naszą redakcję.

Co zrobić, aby wygrać?

Wystarczy zadzwonić do redakcji Radia Hobby pod numer telefonu +48 22 7 666 666 (cena za połączenie wg stawki operatora) w trakcie trwania audycji (środa, 9 marca br między 11.00-12.00) i podać tytuł dowolnego artykułu opublikowanego w serwisie  www.obcasy.pl, a związanego z Dniem Kobiet!

Nowa audycja „Ciastko z dziurką”

Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić do słuchania radia Hobby i naszego cyklu „Ciastko z dziurką” nadawanego w każdą środę o 11.00, w którym będziecie mogli wygrać ciekawe nagrody.

Radio Hobby

Radio HOBBY 89,4 FM to obecnie najdynamiczniej rozwijające się medium w północnej Aglomeracji Warszawskiej i w północnej części Mazowsza. Codziennie tysiące (między innymi) Legionowian, Nowodworzan, mieszkańców Serocka, Nieporętu, Wołomina, Radzymina, Białołęki, Bemowa, Targówka, Pragi Północ, Tarchomina, …,  wybiera radio NAJLEPSZE NA MAZOWSZU.

Regulamin konkursu

Odpowiedz na pytanie i wygraj piękną satynową bieliznę i żel pod prysznic.

1. Konkurs rozpocznie się 9 marca o godzinie 11.00 i  będzie trwał przez godzinę do 12.00. Ogłoszenie wyników nastąpi wraz z prawidłową odpowiedzią na zadane pytanie, która padnie podczas rozmowy ze słuchaczem.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu i Radia Hobby.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wygra słuchacz, który prawidłowo poda tytuł artykułu opublikowanego w serwisie www.obcasy.pl

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia konkursu czuwa autor audycji.

6. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Informacja o wygranej słuchaczce zamieszczona zostanie na stronie konkursu.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu lub będzie możliwa do odebrania w redakcji Radia Hobby.