Chris Brown kolejny raz przed sądem!

Amerykański raper zamieszany jest w sprawę zbiorowego gwałtu. Prawnik artysty zaprzecza, by taka sytuacja miała miejsce, a policja w Los Angeles rozpoczyna śledztwo.

Foto. chrisbrown.Facebook

Na początku maja prawniczka ofiary, która pragnie pozostać anonimowa, złożyła pozew przeciwko Chrisowi Brownowi i raperowi Young Lo. To jednak nie są jedyni oskarżeni, łącznie pokrzywdzona zgłosiła pond 50 osób. Wśród nich są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Prawniczka ofiary w odczytanym pozwie stwierdziła, iż jest to jedna z najstraszliwszych spraw, jakie przyszło jej prowadzić i wyjaśnić w całej karierze zawodowej.

Warto zaznaczyć, że pokrzywdzona była jedną z osób zaproszonych na imprezę. Kobieta wraz z Brownem i jego przyjaciółmi bawiła się w klubie nocnym. Później grupa kontynuowała zabawę w domu rapera. Tam ofiara miała zostać pozbawiona telefonu i zmuszona do kontaktu seksualnego.

Foto. chrisbrown.Facebook

Adwokat rapera potwierdził, że próbowało dojść do ugody między stronami. Prawniczka ofiary zaproponowała odszkodowanie wysokości 17 milionów dolarów. Chris Brown nie przystał jednak na takie warunki. Obrońca artysty twierdzi, iż ten stał się jedynie czyimś celem.

Chris Brown nie cieszy się jednak dobrą sławą. Najgłośniejsze oskarżenie dotyczyły pobicia słynnej piosenkarki – Rihanny. Artysta ma na swoim koncie zarzuty związane z przemocą fizyczną i psychiczną wobec kobiet. Jakiś czas temu miał również pobić swojego menadżera oraz fotografa.