„Bóg nie umarł. Światło w ciemności” w kinie Atlantic!

„Bóg nie umarł. Światło w ciemności” to kontynuacja pasjonującego cyklu, który obejrzało już niemal 250 tysięcy polskich widzów! Czy chrześcijanie mogą walczyć o swoje prawa i jednocześnie nadal dawać miły Chrystusowi przykład? Czy można zakazać wiary, miłości i nadziei?

„Bóg nie umarł. Światło w ciemności” w kinie Atlantic!

Czasem wystarczy iskra, by rozproszyć mrok!

Wielebny Dave zmaga się z pogróżkami i szykanami. Mimo poparcia parafian, zaczyna rozważać przeniesienie świątyni. Prawdziwe wątpliwości w jego sercu zasieje pojawienie się jego dawno niewidzianego brata, który niespodziewanie włączy się w konflikt wokół kościoła. Gorzkie wspomnienia powrócą, otworzą się dawne rany. Bracia będą musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami z przeszłości.

W naszym społeczeństwie i kulturze mamy teraz dużo ciemności – wyjaśnia David A.R. White, który powraca do roli Dave’a i ponownie produkuje film. Jest dużo gniewu; dużo walki. Nie można włączyć wiadomości nawet przez sekundę, żeby nie zobaczyć czegoś, co głęboko niepokoi. To jest czas w naszym społeczeństwie, kiedy wydaje się, że mamy tak wiele napięć – mamy lewicę, mamy prawicę i nikt nie może się z nikim zgodzić. Ten film to potwierdza. To film o nadziei, o miłości, o uzdrowieniu i ostatecznie o przebaczeniu.

Obsada:

• Jennifer Taylor („Z ust do ust”, „Kariera frajera”, „Dwóch i pół” – serial)

• John Corbett („Moje wielkie greckie wesele”, „Igraszki losu”, „Mama na obcasach”)

• Tatum O’Neal („Papierowy księżyc” – OSCAR, „Dziewczyna warta grzechu”)

• David A.R. White („Bóg nie umarł”, „Więzy krwi”)

Przedpremierowy pokaz filmu pt. „Bóg nie umarł. Światło w ciemności” odbędzie się 16 maja w Kinie Atlantic (ul. Chmielna 33) w Warszawie o godz. 19.00.