Christina Ricci wystąpi w serialu „Wednesday”!

W najnowszym serialu Tima Burtona weźmie udział Christina Ricci - odtwórczyni roli Wednesday w kultowym filmie "Rodzina Addamsów".

Christina Ricci wystąpi w nowym serialu "Wednesday"! Foto: instagram.com/p/B7ypIKeh5Qa/
Christina Ricci wystąpi w nowym serialu „Wednesday”! Foto Instagram.com/p/B7ypIKeh5Qa/

Christina Ricci w nowym serialu z uniwersum „Rodziny Addamsów”

W latach 90-tych aktorka wcieliła się w rolę niezwykłej 13-latki zafascynowanej śmiercią. W tym roku czeka nas premiera serialu „Wednesday” w reżyserii Tima Burtona, który jest usytuowany w uniwersum „Rodziny Addamsów”. W produkcji tytułową rolę nietuzinkowej dziewczynki odegra Jenna Ortega. Twórcy serialu postanowili jednak, że w obsadzie znajdzie się również Christina Ricci. Rola Wednesday Addams na lata przylgnęła do jej odtwórczyni i jest z nią bardzo kojarzona. To sprawia, że wiele osób znowu chciałoby zobaczyć ją na ekranie obok tej niesamowicie mrocznej, zabawnej i tajemniczej rodziny.

W kogo tym razem wcieli się aktorka?

Szczegóły odnośnie roli Ricci są trzymane w tajemnicy, co sprawi fanom jeszcze większą niespodziankę. Jak można się domyślić na pewno nie zagra starszej wersji Wednesday, za to odegra zupełnie nową postać. Prawdopodobnie będzie to rola, którą w pierwotnej wersji miała odegrać Thora Birch. Aktorka musiała zrezygnować z przyczyn osobistych, którymi nie podzieliła się ze światem.