Czas na #freestyle w modelowaniu włosów

Doskonała fryzura każdego dnia? To możliwe! Innowacyjne produkty z linii 
do stylizacji włosów z nowoczesną formułą zostały stworzone z myślą 
o kobietach, które chcą podkreślić piękno swoich naturalnych fryzur oraz zdrowych włosów. Gładkie, kręcone czy wymagające objętości?

Czas na #freestyle w modelowaniu włosów

NIVEA od ponad 100 lat wspiera kobiety na całym świecie w dbaniu o swój wygląd przy jednoczesnym podkreślaniu swojego naturalnego piękna, które coraz częściej wpisuje się w kanon dzisiejszej urody. Każda z nas ma potrzebę wyrażania siebie przez odmienne stylizacje, w tym również włosów, jednak nawet najmodniejszy zestaw dodatków potrzebuje odpowiednio ujarzmionej i wystylizowanej fryzury. Właśnie dlatego NIVEA prezentuje nową kompleksową linię dedykowaną włosom prostym, kręconym oraz wymagającym objętości, która w łatwy i szybki sposób pomoże w przygotowaniu, układaniu i modelowaniu włosów na własnych zasadach.

OLUME, CURL czy STRAIGHT?

Nowe produkty NIVEA zostały opracowane z myślą o zapewnieniu każdemu rodzajowi włosów wymarzonego look’u. Dodadzą objętości, wygładzą proste włosy oraz podkreślą naturalny skręt loków i fal. Innowacyjne formuły dzięki licznym składnikom pielęgnacyjnym, zawierające m.in. suchy olejek, nie tylko chronią strukturę włosa przed zbyt wysoką temperaturą, ale również zapobiegają sklejaniu się pasm i dbają o zdrowie włosów. Co ważne każda kobieta może dopasować wybrany kosmetyk do swoich potrzeb bez konieczności posiadania całej linii – choć warto, ponieważ produkty idealnie się uzupełniają, by nadać idealny, trwały efekt bez obciążania.

Czas na #freestyle w modelowaniu włosów

Od czego zacząć? Primer po raz pierwszy, drugi i trzeci!

Nowa linia do stylizacji włosów składa się z 11 produktów stworzonych z myślą o potrzebach najbardziej wymagających. Wśród trzech rodzajów dedykowanym włosom bez objętości VOLUME, prostym STRAIGHT oraz kręconym CURL znalazły się primery przygotowujące do stylizacji, modelujące spray’e, które dają więcej czasu na stylizacje oraz spray dodający objętości, lekkie pianki chroniące włosy przed skutkami działania wysokich temperatur i kremy ujarzmiające niesforne kosmyki.

Czas na #freestyle w modelowaniu włosów

Trzy warianty – trzy zniewalające zapachy

VOLUME to połączenie odświeżającego owocu brzoskwini i liczi z delikatnym dodatkiem różowego pieprzu, róży i piwonii. STRAIGHT to zapach maliny, jabłka, ananasa, grejpfruta i cytryny, tu lekkość kompozycji podkreśla lilia wodna. Z kolei CURL to nowoczesny zapach z nutami mandarynki, jaśminu i róży.

Wpis znaleziono dzięki:

- NIVEA

- Modelowanie włosów

- Włosy kręcone, proste, falowane