Czym jest Orange Flex?

Oferta sieci komórkowej, która daje Ci pełną elastyczność. Umożliwia dzwonienie i SMS- owanie bez limitu w kraju i w roamingu w UE, a także comiesięczną zmianę liczby gigabajtów.

Czym jest Orange Flex?
Czym jest Orange Flex?

Nie wymaga przy tym podpisania żadnej umowy, jest pozbawiona długoterminowych zobowiązań. Na dodatek wszystkim zarządzasz przez aplikację mobilną z poziomu własnego smartfona. Brzmi jak to, czego potrzebujesz? Zatem przeczytaj, jak działa Orange Flex!

Orange Flex – co to jest?

Orange Flex to nie tylko wyjątkowa oferta. To całkowicie nowa sieć komórkowa, do której możesz mieć zaufanie. Należy bowiem właśnie do rodziny Orange, a zatem marki już dobrze znanej w Polsce. Powstała z myślą o tych, którzy lubią mieć swobodę wyboru, a ważne sprawy najchętniej załatwiają online.
A dokładniej – co to jest Orange Flex? To sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji, której obsługa łączy cechy oferty na kartę i abonamentowej. Z tej pierwszej przejmuje płatności miesięczne, a z drugiej formę ich wykonywania. Nie doładowujesz konta, tak jak w klasycznej usłudze na kartę, tylko opłacasz rachunek – ale za miesiąc z góry. I nie podpisujesz przy tym żadnej umowy, w każdej chwili możesz więc zrezygnować lub zmienić pakiet wybrany na początku.

Oferta Orange Flex – co obejmuje?

Orange Flex daje Ci wybór spośród 4 różnych Planów, którymi zarządzasz z poziomu darmowej aplikacji mobilnej. Są dostępne zarówno w ofercie dla osób prywatnych, jak i firm. W każdym z nich otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu w UE i social media bez limitu GB. Tym, co je od siebie różni, jest wielkość pakietu Internetu do wykorzystania na miesiąc:

 •  15 GB – w pakiecie za 25 zł/mies.,
 •  30 GB – za 30 zł/mies.,
 •  50 GB – za 50 zł/mies.,
 •  100 GB – za 80 zł/mies.

Wybrany Plan możesz zmienić, kiedy chcesz. W jednym miesiącu potrzebujesz aż 100 GB Internetu? Płacisz więc 80 zł – i masz. A w kolejnym, gdy np. częściej będziesz korzystać z Wi-Fi, możesz zmienić Plan w aplikacji mobilnej na ten z 15, 30 lub 50 GB. Ty decydujesz!
W środku miesiąca okazuje się, że potrzebujesz więcej Internetu do słuchania muzyki czy gier? Możesz wykupić któryś z pakietów dodatkowych:

 • Music Pass – z nielimitowanym Internetem na popularne apki z muzyką.
 • Video Pass – czyli brak limitu GB na filmy i seriale.
 • Game Pass – nielimitowany Internet na wybrane gry.

A jeśli po prostu zabraknie Ci 1, 5 czy 10 dodatkowych giga, to możesz je sobie dokupić (1 GB za 3 zł, 5 – za 10 zł i 10 GB za 15 zł).

Dodatkowe korzyści w Orange Flex

Jedną z najciekawszych funkcji dostępnych w ofercie i aplikacji Orange Flex jest możliwość dodania innych użytkowników Flex do swojej „rodziny”. Mogą tworzyć ją faktyczni członkowie Twojej rodziny albo np. współpracownicy. Dzięki tej funkcji:

 • za każdy numer płacisz z jednego konta,
 • łatwo kontrolujesz wydatki rodzinne bądź firmowe,
 • możesz przekazywać swoje GB innej osobie, która jest Flex,
 • zyskujesz dostęp do dodatkowego Planu: za 15 zł miesięcznie, bez Internetu,
 • kontrolujesz wydatki i zmiany Planów osób z Twojej Rodziny Flex – dzięki funkcji „zapytaj o zakup”.

Oferta Orange Flex daje Ci też dostęp do sklepu pełnego wyjątkowych okazji. Możesz zamawiać w nim nowe urządzenia w atrakcyjnych cenach: smartfony, zegarki oraz sprzęty domowe, w tym oczyszczacze powietrza, telewizory i wiele innych. Dla osób prywatnych: również na raty 0%! Orange Flex to więc całkowicie nowe podejście do usług komórkowych. Za wszystko płacisz przez apkę, korzystając z BLIK lub dodanej karty. Potrzebujesz nowego numeru?

Zamawiasz go za darmo, również jako nowoczesną e-SIM. Co więcej, możesz dołączyć do Flex także jako klient innej sieci, niż Orange, bez utraty numeru – wygodnie przeniesiesz go w aplikacji. Przetestuj ofertę, płacąc tylko 1 zł za pierwszy miesiąc wybranego Planu i sprawdź sam, co to znaczy być Flex!

Artykuł sponsorowany