Dlaczego Daenerys Targaryen żegna się z fanami? Poruszający wpis Emilii Clarke

Emilia Clarke, która zagrała Matkę Smoków, pożegnała się ze swoimi fanami i ekipą serialu na Instagramie. Serial będzie transmitowany dopiero za rok, ale Daenerys już skończyła swoją pracę na planie.

Foto/instagram.emilia_clarke

Kochają ją miliony fanów na całym świecie. Wszyscy byli przekonani, że Matka Smoków wcieli się w nową, sprawiedliwą królową Siedmiu Królestw. Wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie. Kilka dni temu Emilia Clarke na swojej stronie w Instagramie pożegnała się z fanami i twórcami serialu.

Wskoczyłam na łódkę płynącą na wyspę, by pożegnać się z krainą, która była moim „domem z dala od domu” przez prawie dziesięć lat. To była wielka podróż. Ekipo „Gry o tron”, dziękuję za życie, o którym nigdy nie śniłam, że będzie mi dane, i rodzinę, za którą nigdy nie przestanę tęsknić. – pisze aktorka.

Foto/instagram.emilia_clarke

Post szybko stał się popularny. Co to wszystko może oznaczać? Dopiero niedawno rozpoczęto pracę nad 8. sezonem, a Emilia Clarke nie zamierzała odchodzić z serialu przed jego końcem. Szybkie nagranie scen z Daenerys Targaryen może oznaczać, że albo jej rola była epizodyczna w 8. sezonie, albo… postać zostanie uśmiercona.

Na poruszający wpis reagowali także inni aktorzy telewizyjnego bestsellera, między innymi Jason Momoa, John Bradley, Lena Headey. Wyrazili słowa smutku i dumy ze współpracy z aktorką.

Foto/instagram.emilia_clarke

Przypomnimy, że na razie dokładnie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera 8. sezonu. Prawdopodobnie nastąpi to latem 2019 roku. Mówiono, że producenci stworzą dwa finałowe odcinki, żeby zostawić intrygę do samego końca.

Jak waszym zdaniem skończy się najpopularniejszy serial ostatnich lat?