Dobre samopoczucie niezależnie od pogody

samotnosc a osamotnienie

Na polskim rynku pojawił się Meteo – pierwszy skuteczny preparat dla osób szczególnie wrażliwych na niekorzystne warunki atmosferyczne. Meteo, to unikalna kombinacja naturalnych składników opracowana tak, aby zredukować wszystkie objawy meteoropatii.

W wyniku współpracy najlepszych specjalistów z firmy US Pharmacia opracowana została innowacyjna formuła preparatu, który niweluje negatywne skutki wpływu pogody na nadwrażliwe organizmy. Meteo pozwoli skutecznie zaadaptować organizm do zmiennych warunków pogodowych. Preparat Meteo to jedyny dostępny na rynku środek zwalczający wszystkie objawy wywołane niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Niweluje zmiany nastroju, wzmaga energię i chęć do działania. Działa korzystnie na układ nerwowy, dzięki czemu sprzyja lepszej koncentracji. Skutecznie radzi sobie z uczuciem ucisku i pulsowania w okolicach skroni. Meteo pomaga również zwalczać senność i zmęczenie wywołane niekorzystną pogodą za oknem. Systematyczne stosowanie tego medykamentu wywołuje efekt adaptogenny, czyli pomaga przystosować organizm do zróżnicowanych warunków pogodowych.
Skuteczne działanie preparatu Meteo zapewniają bezpieczne, naturalne składniki. Wyciąg z korzenia Rhodiolia wpływa na zdolności przystosowawcze do niekorzystnych warunków otaczającego środowiska poprzez zwiększenie właściwości adaptacyjnych organizmu. Pozwala na sprawne reagowanie na niekorzystne czynniki zewnętrzne i umożliwia zachowanie wewnętrznej równowagi. Działa pobudzająco, podnosi wydolność fizyczną i psychiczną, wytrzymałość organizmu, na stres oraz zapobiega zmianom nastroju. Meteo zawiera także wyciąg z nasion Guarany, bogaty w naturalną kofeinę – guaraninę. Guaranina jest dobrze przyswajana przez organizm i w przeciwieństwie do kawy nie podrażnia układu pokarmowego. Poprawia samopoczucie i eliminuje uczucie zmęczenia. Lecytyna zawarta w preparacie korzystnie działa na układ nerwowy, a także poprawia pamięć i koncentrację. Stres, zmienność nastrojów i drażliwość skutecznie zniweluje zawarty w Meteo magnez. Kompleks witamin z grupy B korzystnie wpływa na przekaźnictwo w układzie nerwowym.

Tuesday, 25 October 2005