Domowa odżywka do rzęs, jako dodatkowa pielęgnacja przy profesjonalnej odżywce do rzęs

Chcąc zapewnić odpowiednią pielęgnację swoim rzęsom, nie poprzestawaj na stosowaniu tylko drogeryjnych produktów. Twoje rzęsy potrzebują wsparcia także dodatkowych kosmetyków.

Domowa odżywka do rzęs
Domowa odżywka do rzęs, jako dodatkowa pielęgnacja przy profesjonalnej odżywce do rzęs

Oprócz stosowania odżywek warto pamiętać także o odpowiednim demakijażu.Stworzenie domowej odżywki do rzęs i naprzemienne jej używanie z EleverLash to świetne rozwiązanie. Rzęsy dostaną podwójną dawkę witamin.

Jak działa profesjonalne serum do rzęs EleverLash?

EleverLash to odżywka stworzona z myślą o poprawie kondycji rzęs. Jej skład zawiera naturalne substancje, które stymulują wzrost włosów. W składzie EleverLash znajduję się także bimatoprost, który wpływa na pobudzenie mieszków włosowych. Dzięki temu rzęsy zaczynają rosnąć, poprawia się także ich objętość. Dodatkowym plusem jest także przyciemnienie rzęs. Spowodowane jest to bezpośrednio większą ilością produkowanej melaniny. Odżywkę możesz stosować codziennie. Tylko regularna aplikacja pozwoli Ci na uzyskanie większych objętościowo rzęs.

Jak zrobić domową odżywkę do rzęs?

Wykonanie domowej odżywki do rzęs, która będzie wpierać działanie EleverLash jest niezwykle proste. Wszystkie niezbędne produkty do przygotowania takiej odżywki znajdziesz w drogerii lub w aptece. Pamiętaj, że domową odżywkę aplikujemy szczoteczką do rzęs.
Oto kilka pomysłów na domowe serum wspierające działanie profesjonalnej odżywki

  1. Odżywka na bazie aloesu
    Aloes ma właściwości wzmacniające i nawilżające. Dla wzmocnienia efektu można dodać olejek arganowy czy migdałowy.
  2. Napar herbaciany
    Wykorzystanie zielonej herbaty zapobiegnie łamaniu i nadmiernemu wypadaniu rzęs.
  3. Mleczna kąpiel
    Mleko to jedno z najprostszych rozwiązań w walce z rzadkimi rzęsami. Przemywanie mlekiem także nawilży przesuszone rzęsy.

To tylko kilka sposobów na domową odżywkę. Do przygotowania takiego preparatu można zastosować także wazelinę, oliwę z oliwek oraz szereg innych. Więcej pomysłów na przygotowanie domowej odżywki do rzęs znajdziesz tutaj https://eleverlashpoland.pl/blog/porady/domowa-odzywka-do-rzes/

Czy warto stosować domowe serum jako wsparcie prawdziwej odżywki do rzęs?

Stosowanie obu produktów pozwoli uzyskać skumulowany efekt. Twoje rzęsy będą długie i gęste, ale również zdrowo odżywione. Odżywka sporządzona w domu doda włosom dodatkowych witamin, a EleverLash pobudzi je do wzrostu. Na efekty odżywki domowej musiałabyś trochę poczekać, natomiast przy EleverLash bardzo szybko uzyskujesz wymarzone rzęsy. Połączenie obu tych produktów to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Artykuł partnera