Dua Lipa ma nową miłość?

Wszystko wskazuję na to, że Dua Lipa randkuje z bratem popularnych modelek!

Zdjęcie z urodzin Anwara Hadida. Los Angeles California. Foto. Instagram miracle.ssh

Jak donoszą zagraniczne media, piosenkarka spotyka się z modelem i młodszym bratem modelek Belli i Gigi Hadid – Anwarem Hadidem. Plotki pojawiły się w tamtym tygodniu, podczas imprezy urodzinowej 20-letniego modela. Na Instastories Hadida pojawiała się Dua  Lipa, która nie odstępowała na krok jubilata.

Jak podaje The Sun artystka w ostatnim czasie widywana była w Los Angeles w towarzystwie Anwara Hadida.

„Dua i Isaac mają ze sobą dużo wspólnego i on zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w jej sercu. Ale ona cały czas przebywa w Los Angeles od czasu, gdy się rozstali i dzięki temu spędza więcej czasu z Anwarem, z którym naprawdę dobrze się dogaduje. Dzieli ich o wiele mniejsza różnica wieku i po prostu dobrze się bawią. Dla Duy i Isaaca jest to skomplikowany okres, ale ona po prostu idzie z prądem i robi to, co wydaje się właściwe” – zdradza źródło The Sun.
Isaac Carew i Dua Lipa poznali się w 2015 roku, a w 2017 roku postanowili ze sobą zerwać. Jednak wrócili do siebie w  2019 roku, pojawiając się wspólnie na imprezie MET Gala 2019. Niestety ostatecznie kilka tygodni temu para definitywnie rozstała się ze sobą.

Wpis znaleziono dzięki:

- Anwar Hadid

- Dua Lipa

- Bella Hadid