Dziewczynka ze zdjęcia jest dziś znaną aktorką. Zgadniecie, kto to?

Jej ulubionymi bajkami były "Brygada RR" i "Gumisie". Dziś można ją oglądać w serialu "Pierwsza miłość" oraz w programie "SuperDzieciak". Kim jest słodka dziewczynka na zdjęciu? Mamy dla was kilka podpowiedzi.

Dziewczynka ze zdjęcia jest dziś znaną aktorką. Zgadniecie kto to
Dziewczynka ze zdjęcia jest dziś znaną aktorką. Zgadniecie, kto to?

O występach na scenie marzyła od najmłodszych lat. W szkole podstawowej zagrała m.in. w szkolnym przedstawieniu „Kot w butach”. Miała wówczas niespełna 12 lat. Próbowała też swoich sił na parkiecie. Przez ok. trzy lata trenowała taniec towarzyski. Zamiłowanie do tańca pozostało do dziś, ale to z aktorstwem na stałe związała swoje życie. Ma na koncie role w takich produkcjach, jak m.in.: „Pierwsza miłość”, „Bulionerzy”, „Blondynka”, „Czas honoru” i „O mnie się nie martw”. Mogliśmy ją także oglądać w show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiecie już o kim mowa?

Dziewczynka ze zdjęcia jest dziś znaną aktorką. Zgadniecie, kto to 5
To Katarzyna Ankudowicz, którą w każdą sobotę o godzinie 20:05 w Polsacie, możemy oglądać w programie „SuperDzieciak”.

Okazuje się, że aktorka od najmłodszych lat doskonale wiedziała, co chce robić w życiu.

Moim hobby największym na świecie zawsze było aktorstwo – mówi prowadząca „SuperDzieciak”.

Byłam mądrym grzecznym i kochanym dzieckiem, ale jak ktoś mi zalazł za skórę, to okazywało się, że diabła za skórą mam dość płytko – śmieje się gwiazda.

Oprócz aktorstwa Katarzyna Ankudowicz była także świetną organizatorką.

Moim hobby największym na świecie zawsze było aktorstwo. A także organizowanie różnych przedsięwzięć. Lubiłam skrzykiwać ludzi, działać, czy to w szkole, harcerstwie czy PCK. Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że „kierownikiem planu” jestem dalej z zamiłowania – wspomina z uśmiechem piękna aktorka.

Przypomnijmy, że już w najbliższą sobotę poznamy ostatnią dziesiątkę uczestników, którzy zawalczą o miejsce w półfinale.