Edyta Górniak zaliczyła straszną wpadkę na Top of The Top Sopot Festival

Gwiazda zachwyciła stylizacją. Niestety, popełniła też okropną gafę.

Edyta Górniak
Edyta Górniak zaliczyła straszną wpadkę na Top of The Top Sopot Festival. Foto Instagram @edytagorniak

Trwa właśnie Top of The Top Sopot Festival 2021. Przez trzy dni, między 17. a 19. sierpnia, na deskach Opery Leśnej wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki. Natomiast 20. sierpnia zamiast koncertów będzie można oglądać scenki kabaretowe i stand-upy. Pierwszego dnia w wydarzeniu wzięli udział między innymi Kayah, Sylwia Grzeszczak, Majka Jeżowska, Mrozu czy Budka Suflera. Natomiast w środę wieczorem będzie można posłuchać Agnieszki Chylińskiej, Ewy Farnej, Cleo, zespołu Feel i wielu więcej.

Edyta Górniak na Top of The Top Sopot Festival

We wtorek na festiwalu zaśpiewała też Edyta Górniak. Gwiazda pojawiła się na scenie w fantastycznej kreacji – miała na sobie białą sukienkę o koszulowym stroju, którą przewiązała w talii. Do tego założyła wysokie, czarne kozaki i dobrała krawat. Stylizację dopełniły dwa cienkie warkoczyki. Zachwycona publiczność z niecierpliwością wyczekiwała występu. Artystka zaczęła od przeboju „Kolorowy wiatr”, pochodzącego ze ścieżki dźwiękowej filmu „Pocahontas”.

Drodzy państwo, już tyle pokoleń dorasta z tym utworem. Wiem, że on się stał osobistym hymnem dla niektórych – powiedziała o piosence wokalistka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl 🦅 (@jastrzabpost.pl)

Wpadka Edyty Górniak

Następnym utworem, który miała zaśpiewać Edyta Górniak, był jej najnowszy singiel, czyli wydany w zeszłym roku „Too Late”. Niestety, piosenkarka zaliczyła okropną wpadkę! Już po kilku pierwszych wersach celebrytka zapomniała tekstu.

No i świetnie, zapomniałam tekst, tradycyjnie – skomentowała do mikrofonu Górniak.

Na szczęście udało jej się dokończyć występ. Jako ostatnią piosenkę artystka wykonała „Co mi Panie dasz” z repertuaru zespołu Bajm. Tym razem poszło śpiewająco.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez edyta loops (@empireofedi)

Problemy z tekstem

To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka zapomniała słów do jednej ze swoich piosenek. Podobne zdarzenie przytrafiło się jej 2 lata temu, również w Sopocie! Również wtedy, podczas wykonywania singla „Król”, który wydała razem z Gromeem, gwiazda ominęła część tekstu.