Edyta Herbuś w poszukiwaniu nowego partnera?

Prawie 7-letni związek Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego zakończył się pod koniec zeszłego roku w dramatycznych okolicznościach. Eks celebrytki zdążył się już pocieszyć w ramionach innej, a sama Edyta...?

Edyta Herbuś, Mariusz Treliński GA
Edyta Herbuś, Mariusz Treliński GA

Oficjalnie wiadomo, że dyrektor Opery Narodowej zdążył już znaleźć sobie nową towarzyszkę, którą jest młoda modelka Sara Faraj, wcześniej znana z bycia dziewczyną Kuby Wojewódzkiego.

U Herbuś sytuacja nie jest tak kolorowa. Od rozstania z partnerem nie ukrywa swojego smutku i przygaszenia. Jej wpisy na portalach społecznościowych zawierają treści podsumowujące jej związek w dość głęboki i smutny sposób. Pod nostalgicznym zdjęciem przy zachodzącym słońcu napisała:

Dlaczego niektórzy wątpią w to, że ludzie potrafią kochać naprawdę? Potrafią też w relacjach szanować swoje uczucia i potrzeby? Dlaczego mielibyśmy traktować się wzajemnie w kategoriach trofeum, zamiast być dla siebie partnerami? Miłość jest mądrością i jeśli w którymś momencie wybieramy inną drogę na kolejny etap życia, to można pożegnać się zachowując wzajemny szacunek, wrażliwość i empatię. Przecież każde serce to wie… 

Gwiazda zapewnia, że rozstała się z Trelińskim w pełnej zgodzie, aczkolwiek nie ukrywa, że nie lubi być samotna i nie służy jej to ani trochę. Chciałaby poznać kogoś, kto się w niej „skrycie podkochuje”. Z okazji Walentynek postanowiła zamieścić osobliwe ogłoszenie na Instagramie, które głosi, że chętnie nawiąże kontakt z mężczyzną, który „potajemnie się w niej kocha”.

edyta1
Edyta Herbuś w poszukiwaniu nowego partnera? Fot. Instagram

Walentynki się zaczęły. Nie chciałabym wywierać presji, ale jeśli ktoś potajemnie się we mnie kocha to jest dobry moment, żeby się ujawnić… – napisała pod swoim zdjęciem.

Obok takiej oferty fani Herbuś nie przeszli obojętnie!

Ja Ciebie kocham od zawsze – napisał jeden z internautów. Ja zdecydowanie! Miłość wielkości kuli ziemskiej prosto z serca – dodał kolejny.

Walentynkowy żart czy Edyta naprawdę jest aż tak zdesperowana i samotna?

edyta
Edyta Herbuś w poszukiwaniu nowego partnera? Fot. Instagram