Efekt GUARANtowany!

efekt guarantowany

Jesteś aktywna, lubisz nowe wyzwania, ale czasem brakuje Ci energii? Jeśli tak, sięgnij po kubek nowej kawy z dodatkiem guarany – Primy Guaranesa. Już jedna filiżanka nowej aromatycznej kawy doda Ci energii. Zapomnisz o porannym zmęczeniu i popołudniowym znużeniu. Efekt GUARANtowany!

Podwójna moc

Cafe Prima Guaranesa to wyjątkowa kompozycja wysokiej jakości kawy z dodatkiem guarany. Zalety Guarany odkryli Indianie z dorzecza Amazonki już tysiące lat temu. Teraz, aby poznać moc jej działania, nie musisz podróżować aż do Ameryki Południowej. Wystarczy, że sięgniesz po nową Cafe Prima Guaranesa,
a odkryjesz jak działa niezwykły, pobudzający duet kawy i guarany. Guarana (Paullinia cupana), nazywana także darem od Boga lub eliksirem młodości, to brazylijska roślina pnąca, odkryta w XVIII wieku przez niemieckiego botanika Paulliniego. Guarana zawiera kofeinę w ilościach kilkukrotnie większych niż kawa, lecz jest dużo łatwiej przyswajalna, a tym samym łagodniejsza dla układu pokarmowego od innych postaci kofeiny. Guarana posiada właściwości stymulujące: orzeźwia, usuwa objawy znużenia i zmęczenia, poprawia czujność psychiczną, zwiększa wytrzymałość fizyczną. Co więcej, guarana poprawia kondycję psychiczną i fizyczną, ogólną wydolność organizmu oraz koncentrację.

Zastrzyk energii w naturalnej postaci

Sięgnij po filiżankę aromatycznej Cafe Primy Guaranesy, a poczujesz pobudzające działanie guarany i kawy. Prima Guaranesa będzie idealna na rozpoczęcie pełnego wyzwań dnia. Zadziała jak zastrzyk naturalnej energii. Przyda Ci się, jeśli masz ciężki dzień w pracy lub trudny egzamin do zdania. Pozwoli Ci sprostać wyzwaniom, jakie niesie dzień i nie zasnąć nad książką, a także poprawi Twoją koncentrację. W ciągu dnia, jeśli poczujesz się senna lub zmęczona, z powodzeniem możesz sięgnąć po kubek gorącej Primy.
Dla każdego coś kawowego Prima Guaranesa dostępna jest w wersji mielonej i rozpuszczalnej. Jeśli lubisz kawę z ekspresu, możesz przyrządzić aromatyczne i energetyczne espresso. Jeśli na przygotowanie kawy możesz poświęcić dosłownie minutkę, wybierz kawę rozpuszczalną, a już po chwili będzie się mogła delektować się pobudzającym działaniem Primy Guaranesy.

Dossier produktu:
Cafe Prima Guaranesa
Prima Guaranesa to wyjątkowa kompozycja wysokiej jakości ziaren kawy z dodatkiem guarany, która dzięki naturalnym właściwościom pobudzającym ciało i umysł, poprawia koncentrację i dodaje energii.
Prima Guaranesa dostępna jest w dwóch wariantach:
 Kawa mielona 250 g – cena 6,99
 Kawa rozpuszczalna 100 g – cena 8,99

Przedsiębiorstwo PRIMA S.A. – producent i dystrybutor kawy mielonej i rozpuszczalnej z Poznania.
Od 2002r. wchodzi w skład Sara Lee / Douwe Egberts, jednej z trzech największych firm kawowych na świecie.
Obecnie firma dostarcza na polski rynek ok. 15.000 ton kawy rocznie oferując zarówno kawę mieloną jak i rozpuszczalną.

Sunday, 6 November 2005