Etui Samsung Galaxy Z Fold 4 i inne gadżety! Co warto mieć do tego wyjątkowego telefonu?

Samsung Galaxy Z Fold 4 to jeden z najciekawszych telefonów na rynku. Smartfon ten rozkłada się, dzięki czemu możesz korzystać z dwóch wersji ekranowych – standardowej i powiększonej.

Etui Samsung Galaxy Z Fold 4
Etui Samsung Galaxy Z Fold 4 i inne gadżety! Co warto mieć do tego wyjątkowego telefonu?

To sprawia, że urządzenie spełnia wiele funkcji – tableta do pracy, multimedialnego ekranu rozrywkowego czy funkcjonalnego urządzenia do rozmów video. W poniższym tekście chcemy zaprezentować najciekawsze gadżety do tego sprzętu, m.in. etui Samsing Galaxy Z Fold 4.

Z Fold 4 to jeden z flagowców firmy Samsung. Kosztujący kilka tysięcy złotych smartfon wymaga pełnej ochrony ze względu na wbudowane ekrany. Jeden znajduje się (jak w standardowych telefonach) na zewnątrz, a drugi (składany) wewnątrz. Konieczne jest więc zastosowanie odpowiedniego pokrowca, aby zabezpieczyć sprzęt przed uszkodzeniem.

Właśnie od tego akcesoria zaczniemy – etui Samsung Galaxy Z Fold 4 to ważny element korzystania ze smartfonu. Dlaczego? Ekrany urządzenia są dość wrażliwe i należy osłaniać je przed wstrząsem czy uszkodzeniem mechanicznym.

Etui Samsung Galaxy Z Fold 4 – jeden z najciekawszych gadżetów dla posiadaczy tego telefonu!

Ze względu na dość rozbudowaną konstrukcję, Samsung Galaxy Z Fold 4 wymaga zastosowania specjalnego rodzaju etui. To umożliwia ochronę ekranu frontowego oraz podwójnego ekranu wewnętrznego. Pamiętaj, że etui Samsung Galaxy Z Fold 4 nie może jednocześnie ograniczać jego zastosowania. Powinieneś mieć dostęp do wszystkich ekranów, bez konieczności wyjmowania sprzętu z pokrowca.

Pamiętaj, że możesz korzystać z różnych rodzajów etui – m.in. w typie wallet lub armour. Wszystko zależy od Twojego zapotrzebowania oraz pożądanego poziomu ochrony sprzętu. Zwróć uwagę na to, żeby obudowę kupować w sprawdzonych miejscach. W ten sposób całość będzie dopasowana do kształtu sprzętu, a jakość etui Samsung Galaxy Z Fold 4 umożliwi Ci jego stosowanie przez długi czas.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Na rynku dostępne są także inne akcesoria do Samsung Galaxy Z Fold 4. Wśród nich na pewno warto przetestować wiele rodzajów rysików. Niektóre są bardziej precyzyjne, inne lepiej leżą w ręku. Oczywiście zalecamy także zastosować specjalną ochronę na aparat sprzętu. Takie mikroetui zabezpiecza obiektyw przed uszkodzeniem czy nawet zabrudzeniem.

Wśród gadżetów pojawiają się również specjalne słuchawki, ładowarki (w tym bezprzewodowe) oraz uchwyty na telefon Samsung Galaxy Z Fold 4. Stosując je zwiększysz funkcjonalność swojego urządzenia.

Artykuł partnera