Serial „Geniusz” wraca na ekrany z Antonio Banderasem w roli głównej. Kogo zagra?

Rusza nowy sezon serialu "Geniusz". Tym razem w główną rolę wcieli się Antonio Banderas. W jakiej odsłonie zobaczmy go tym razem?

Geniusz sezon 2: w jaką postać wcieli się Antonio Banderas?

Nominowany do nagród Emmy i Złotego Globu aktor Antonio Banderas wcieli się w postać Pabla Picassa w drugiej części telewizyjnej antologii „Geniusz”, tworzonej przez stację National Geographic. Ciekawostką jest fakt, że Banderas już raz miał wcielić się w postać Picasso. Niestety film 33 Dias nie trafił ostatecznie do kin.

Pierwszy sezon telewizyjnej antologii GENIUSZ z Geoffreyem Rushem w roli Alberta Einsteina zdobył dziesięć nominacji do nagród Emmy. Była to pierwsza produkcja stacji z rekordową liczbą nominacji w takich kategoriach, jak m.in. najlepszy serial telewizyjny, najlepsza główna rola męska w serialu lub filmie telewizyjnym, najlepsza reżyseria serialu telewizyjnego. W chwili swojej premiery serial zgromadził na całym świecie rekordową widownię szacowaną na ponad 45 milionów widzów.

Zdjęcia do jej nowej odsłony rozpoczną się pod koniec tego roku, a premiera serialu w 171 krajach i 45 wersjach językowych odbędzie się w 2018 roku. Czy nowy sezon powtórzy sukces premierowej odsłony?