Honorata Skarbek wróciła do byłego chłopaka?

Co takiego wydarzyło się podczas ostatniej transmisji na żywo, że fani utwierdzili się w przekonaniu, że piosenkarka ponownie jest w związku ze swoim byłym partnerem?

Honorata Skarbek wróciła do byłego chłopaka. Foto Instagram @honkabiedronka

W ostatnim czasie wielu artystów starało się umilić fanom czas domowej kwarantanny poprzez koncerty online czy też wspólne czytanie bajek dla dzieci. W gronie zaangażowanych artystów znalazła się również Honorata Skarbek, która z kolei organizowała na Instagramie rozmowy na żywo z postaciami show-biznesu: jej gościem była m.in. blogerka Maffashion i makijażystka Magdalena Pieczonka.

Podczas ostatniej transmisji na żywo Honorata rozmawiała z nietypowym gościem, był to były partner wokalistki – Smolasty. W trakcie rozmowy fani próbowali sprowokować gwiazdy do wyznania, że ponownie coś ich łączy. Artyści jednak konsekwentnie unikali tematu, aż do zakończenia transmisji, kiedy raper wszedł do pokoju Honoraty i pocałował ją „na wizji”. Co prawda ani Skarbek, ani Smolasty nie powiedzieli wprost, że ponownie są razem, ale czuły gest mężczyzny nie pozostawia wątpliwości – dawne uczucie odżyło, a zakochani postanowili do siebie wrocić.

Wpis znaleziono dzięki:

- Honorata Skarbek

- Smolasty

- Honorata i Smolasty