Horoskop od 9 do 16 października 2023

Barany rozpoczną tydzień niechętnie podchodząc do obowiązków, będzie im się zdarzało bujać w obłokach i mogą spotkać się z dezaprobatą w pracy. A co z resztą znaków?

waga-znak-zodiaku-jpg2

Co przyniesie kolejny tydzień obecnego roku. Czy obdarzy nas przyjemnościami, czy będziemy musieli walczyć z przeciwnościami dnia codziennego?

Baran

Barany rozpoczną tydzień niechętnie podchodząc do obowiązków, będzie im się zdarzało bujać w obłokach i mogą spotkać się z dezaprobatą w pracy. Od środy energia będzie je rozpierać, praca będzie im się palić w rękach, a w życiu osobistym będą miały dużo szczęścia. W piątek ich zapał przygaśnie, będą myśleć o wypoczynku w weekend. W niedzielę ożywi się ich życie towarzyskie.

Byk

Byki od poniedziałku będą rozmarzone, będą kierować się intuicją i emocjami, w uczuciach mogą liczyć na szczęście. Od środy mogą czuć się rozproszone, wiele się będzie w ich życiu działo, muszą uważać, aby nadążyć za tempem życia. Od czwartkowego popołudnia będą miały dobry czas dla spraw zawodowych i finansowych. W sobotę będą odpoczywać, a w niedzielę prowadzić życie towarzyskie.

Bliźnięta

Bliźnięta na początku tygodnia będą czuły się zmęczone, jesienna aura osłabi je i wpędzi w kiepski nastrój. Od wtorkowego popołudnia poczują się znacznie lepiej i z wielkim zapałem wezmą się do pracy i realizacji swoich pomysłów. W drugiej połowie tygodnia będą miały okazję do zrobienia udanych zakupów, mogą dostać jakieś pieniądze. W niedzielę będą zainteresowane głównie towarzystwem innych ludzi.

Rak

Raki na początku tygodnia będą sentymentalne, będą się poświęcać dla innych, będą kierować się intuicją. Od wtorkowego popołudnia mogą być rozdrażnione, na każdym kroku coś będzie je denerwować, lepiej będzie nie wchodzić im teraz w drogę. W czwartkowe popołudnie wszystko się zmieni, nastawią się na życie rodzinne, mogą liczyć na dodatkowe wpływy na konto, co pozwoli im spędzić niedzielę na zabawie.

Lew

Lwy na początku tygodnia będą działać dość chaotycznie, niełatwo będzie im się skoncentrować. Od wtorkowego popołudnia będą tryskać energią, praca będzie dawała im dużo radości, będą miały też powodzenie u płci przeciwnej. Od czwartku będą często poirytowane i rozdrażnione, mogą mieć problemy z kasą i dopiero w niedzielę uda im się rozluźnić i odpocząć w kręgu przyjaciół.

Panna

Panny na początku tygodnia będą uczuciowe, ale łatwo będzie je zranić. Z łatwością dadzą się namówić do działań charytatywnych.  Od wtorkowego popołudnia mogą mieć poczucie, że nie panują nad sytuacją, wszystko będzie się działo za szybko, mogą czuć się przeciążone obowiązkami. Od czwartku praca będzie dawała im satysfakcję i mogą odczuć poprawę w finansach. W niedzielę jednak mogą mieć chandrę.

Waga

Wagi na początku tygodnia mogą czuć się rozkojarzone, niełatwo będzie im się wywiązać z obowiązków. Od wtorkowego popołudnia wpadną w wir aktywnych działań, będą pełne energii i będą atrakcyjne dla płci odmiennej. Od czwartku nastawią się na przyjemności zmysłowe i estetyczne oraz wydawanie pieniędzy, a w niedzielę będą zajęte życiem artystycznym i kulturalnym.

Skorpion

Skorpiony na początku tygodnia będą miały ogromną intuicję, która pomoże im zarówno w sprawach zawodowych, jak i uczuciowych.  Od wtorkowego popołudnia mogą mieć skłonność do wydatkowania zbyt dużej ilości energii. Od czwartku będą miały dobry czas dla spraw zawodowych i finansów. Weekend spędzą w domowym zaciszu, w otoczeniu rodziny, z przyjemnością poczytają dobrą książkę.

Strzelec

Strzelce w poniedziałek mogą czuć się źle, mogą mieć skłonność do przeziębień, dopadnie je jesienna chandra. Od wtorkowego popołudnia przybędzie im energii, będą miały chęć do pracy i do zabawy, mogą umawiać się na randki. Od czwartku więcej uwagi poświęcą rodzinie, choć mogą czuć się nieco ograniczone obowiązkami domowymi. Niedzielę spędzą na wycieczkach i wyjazdach.

Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek poddadzą się uczuciom, mogą się zakochać, a w pracy będą nieobecne myślami. Od wtorkowego popołudnia będą czuły się niezbyt dobrze, mogą pokłócić się z bliską osobą lub wejdą w konflikt w pracy, będą miały poczucie, że wiedzą wszystko lepiej od innych. Od czwartku odetchną, w pracy mogą liczyć na sukcesy, w domu na wsparcie.

Wodnik

Wodniki na początku tygodnia mogą mieć skłonność do bujania w obłokach, będą działać irracjonalnie. Od wtorku będą patrzeć na świat przez różowe okulary, będą pełne inwencji i pomysłów. Od czwartku będą nerwowe, poirytowane, w domu mogą mieć wrażenie, że ktoś bardzo je ogranicza. Dopiero niedziela przyniesie im dobry nastrój, mogą ją spędzić w towarzystwie nowych znajomych.

Ryby

Ryby na początku tygodnia będą marzyć i snuć fantazje, ciężko będzie im się wywiązać z obowiązków. Od wtorku będą bardziej skłonne do konkretnych działań, w pracy wykażą się inwencją i mogą liczyć na sukcesy. Od czwartku mogą liczyć na poprawę finansów, ważne stanie się życie rodzinne. Niedziela może być trudna, mogą czuć się zmęczone, chore lub będą miały chandrę.