Idealne kreacje na studniówkę!

Styczeń i luty to nerwowy czas dla większości maturzystek. Z jednej strony czuć już oddech zbliżającego się egzaminu dojrzałości, a z drugiej pojawia się problem znalezienia idealnej kreacji na studniówkę. Tego pamiętnego wieczoru, każda z dziewczyn chce wyglądać wyjątkowo i olśniewająco. Dziś prezentujemy kilka pomysłów na ten wyjątkowy bal.

karMała czarna – zawsze modna, stylowa i niezwykle praktyczna to zdecydowanie królowa studniówek. Jak powiedział Karl Lagerfeld: ,,W małej czarnej nie sposób wyglądać zbyt skromnie, ani zbyt elegancko.”

karn3

Biała koszula i czarna spódnica – strój idealnej uczennicy czy złagodzona wersja szkolnego mundurka? Niekoniecznie! Licealistki często stawiają na właśnie taką, minimalistyczną klasykę. Pamiętajmy jednak, że pozornie zachowawcza stylizacja wcale nie musi być nudna! Całość przełam  charakterystyczną biżuterią, oryginalnymi butami i wyrazistym makijażem lub fryzurą. Nie bój się poszaleć z dodatkami!

karn4
Czerwień, czyli najseksowniejszy kolor świata. Symbol miłości, władzy i pożądania. Często wybierany przez odważne dziewczyny, które doskonale znają swoją wartość i lubią zwracać na siebie uwagę. Czerwień lubi towarzystwo złota, beżu i czerni. Prawdziwej klasy nada jej połączenie z minimalistyczną biżuterią. Koronki praktycznie nie wychodzą z mody. W zależności od stylizacji możemy wyglądać w nich bardzo dziewczęco i niewinnie lub kobieco i bardzo seksownie. Unikaj koronkowego total look, jeden element z koronki w zupełności wystarczy.

karn