Jak powiększyć swoje usta

Powiększenie, wymodelowanie, korekcja kształtu ust to obecnie najczęstsze życzenie moich pacjentek mówi dr Łukasz Preibisz z IQ MEDICA.

jak powiekszyc swoje usta

Na szczęście medycyna dzisiaj jest na tak zaawansowanym poziomie że wszystkie te życzenia można zrealizować w sposób prosty i bezpieczny, pamiętając oczywiście o zachowaniu zdrowego rozsądku.

Przed zabiegiem

Przed każdym zabiegiem odbywa się konsultacja z lekarzem podczas której omawiany jest problem i rozwiązanie najbardziej korzystne dla pacjentki. Lekarz zawsze stara się patrzeć „trzeźwym okiem” na potrzeby swoich pacjentek, i proponować najlepsze metody aby efekt zabiegu był satysfakcjonujący. Na rynku obecnie jest cała gama preparatów wykorzystywanych do powiększania ust m.in( Juvederm, Restylane, Teosyal Kiss), różnią się one między sobą gęstością tym samym trwałością od 6 miesięcy do roku czasu. Wszystkie preparaty są w pełni bezpiecznie gdyż głównym ich składnikiem jest kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg powiększania ust jest bezbolesny, gdyż obszar poddawany zabiegowi zostaje znieczulony specjalnym kremem. Jedynym dyskomfortem może być sam moment wprowadzania igły co nie jest przyjemne. Po wprowadzeniu preparatu lekarz przystępuje do jego równomiernego umiejscowienia poprzez zastosowanie masażu warg.

Bezpośrednio po zabiegu usta mogą być lekko obrzęknięte,a na końcowy efekt trzeba poczekać do 2 dni. Jednakże spokojnie można powrócić do codziennych zajęć bez potrzeby rekonwalescencji. Aby zniwelować ewentualny obrzęk można stosować okłady z lodu.

Skorygowane usta zyskują na jędrności i elastyczności, co daje ładny efekt odmłodzenia i świeżości twarzy.

Czas trwania zabiegu: 30minut
Wrażliwy okres dla ciała: 1-2 dni
Czas gojenia się: 1 dzień
Cena: od 1000zł
IQ MEDICA