Jak usprawnić sprzątanie mieszkania? Wiosenne porządki z odkurzaczami Hoover

Kwiecień to idealny moment na przeprowadzenie wiosennych porządków w mieszkaniu. Dokładne wyczyszczenie dywanu, przestrzeni za meblami, tapicerki na kanapach, rolet czy samochodu…

Jak usprawnić sprzątanie mieszkania? Wiosenne porządki z odkurzaczami Hoover

Aby to zrobić sprawnie i szybko, dobrze mieć odpowiedniego pomocnika w postaci sprawdzonego odkurzacza. Z odpowiednim sprzętem posprzątasz wszystkie najtrudniejsze zakamarki w domu.

Wiosenne porządki – od czego zacząć?

Sezonowe sprzątanie mieszkania warto rozpocząć od ustalenia listy pomieszczeń i elementów wyposażenia, które chcesz odświeżyć, a następnie określenia czasu, który możesz poświęcić na porządki. Kolejny krok to przygotowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów – od środków czyszczących po odpowiednie urządzenia. Dobrze dobrany odkurzacz może znacznie uprościć proces sprzątania. Szczególnie warto zwrócić uwagę na urządzenia, które pomogą Ci wyczyścić całe mieszkanie, od podłogi aż po sufit.

Bezprzewodowy odkurzacz Rhapsody – jedno urządzenie, wiele funkcji

Odkurzacz Rhapsody wyposażony jest w unikatową technologię Hspin-Core ze specjalnym systemem separacji kurzu. W trakcie pracy urządzenie spycha zanieczyszczenia i kurz na dno zbiornika, dzięki czemu nie spada siła ssania, filtr się nie zatyka, a pojemnik łatwiej jest później opróżnić. Wszystko po to, aby zmniejszyć do minimum konieczność kontaktu z alergenami.

Natomiast Easy Driving System pozwala na przechylenie rury próżniowej aż o 180 stopni i wyczyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc pod meblami. Urządzenie łatwo można zamienić w odkurzacz ręczny i za jego pomocą odświeżyć rolety, księgozbiory czy tapicerkę na kanapie.

Jak usprawnić sprzątanie mieszkania? Wiosenne porządki z odkurzaczami Hoover

Odkurzacze cylindryczne – sprawne sprzątanie i brak alergenów

Odkurzacze cylindryczne Reactiv oraz Telios Extra dzięki wysokiej klasie efektywności energetycznej 4A++ oraz 4A+ zapewniają mniejsze zużycie energii przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej mocy ssania i gwarancji najlepszych rezultatów sprzątania.

Specjalne rozwiązania i dodatkowe ssawki sprawdzą się przy odkurzaniu każdej powierzchni, w tym delikatnych paneli, twardych podłóg czy wymagających dywanów. Skuteczny system filtracji (aż do 99,98%) sprawia, że wydostające się z urządzenia powietrze jest czyste i wolne od kurzu.

Wpis znaleziono dzięki:

- odkurzacze

- Hoover

- sprzątanie domu