Julia Kuczyńska: Lubię kombinować i jestem otwarta. O czym mowa?

Kuczyńska słynie z eksperymentowania z makijażem, choć dla niej niestandardowe wykorzystanie kolorowych kosmetyków jest czymś naturalnym.

Foto Maffashion

Kuczyńska słynie z eksperymentowania z makijażem, choć dla niej niestandardowe wykorzystanie kolorowych kosmetyków jest czymś naturalnym. Przygotowała właśnie dwa zestawy produktów do makijażu. Pozwalają one stworzyć looki city i glamour. Pierwszy z nich stawia na naturalność, drugi dedykowany jest na specjalne okazje. Limitowana kolekcja Make-up Box’ów by Maffashion dostępna jest w perfumeriach Douglas i sklepie internetowym sieci.

– Jeden box tak jak nazwa mówi jest bardziej glamour, czyli możemy tam znaleźć kosmetyki, dzięki którym ten make-up zrobimy bardziej wyrazisty i podkreślimy swoje piękno na specjalne okazje. A drugi, City, czyli ten codzienny, bardziej naturalny, dzięki któremu uzyskamy naturalniejszy efekt. – mówi Maffashion.

W boxie w stylu miejskim znalazły się dyscyplinujący żel do brwi, rozświetlacz, nadający skórze promienny blask oraz wypełniający i nawilżający błyszczyk, podkreślające piękno każdej kobiety na co dzień. Na specjalne okazje powstał zestaw wieczorowy, akcentujący oczy i usta, składający się z palety cieni, spektakularnie dodającej rzęsom objętości maskary oraz satynowej pomadki, w zdecydowanym kolorze.

– Kolorystyka jest zbliżona do tego, co preferuję od dawna, czyli są to kolory ziemi. Oczywiście pojawia się też rozświetlacz, troszeczkę jróżu, ale wszystko tworzy razem piękną taflę kolorystyczną. Rozświetlacz jest delikatny, tworzy muśnięcie słońca i dodaje trochę kolorytu. Do tego jest tusz do rzęs i pomadka w takim dosyć mocnym, wyrazistym odcieniu – wyjaśnia Maffashion.

Jak podkreśla influencerka styl miejski i glamour przenikają się u niej. Zależą bardziej od jej aktualnego nastroju niż od okazji.

Wpis znaleziono dzięki:

- Julia Kuczyńska

- Maffashion

- Influenserka