Julia Roberts u boku przystojnego filmowego agenta FBI. W kinach w styczniu 2016

julia roberts w nowym filmie
Julia Roberts u boku filmowego agenta FBI. GA

11 listopada w Los Angeles odbyła się premiera filmu „ „Secret In Their Eyes”, w którym w głównych rolach zobaczymy Julię Roberts i Chiweteka Ejiofora. Zgrany duet śledczych FBI Jess i Ray rozwiązują wiele trudnych spraw. Jednak gdy dojdzie do morderstwa młodej dziewczyny, pełnego okrucieństwa i przemocy, Jess zostanie odsunięta od sprawy.  Dlaczego?

Otóż okazuje się, że ofiarą jest jej córka Carolyn. Sprawa jednak nie została rozwiązana i 13 lat przeleżała w archiwum. Ponownie wraca i okazuje się, że Ray znalazł człowieka, który dokonał tego przestępstwa. Jednakże nie to będzie najstraszniejsze. Śledztwo odsłoni wiele tajemnic.

Julia Roberts u boku filmowego agenta FBI. GA
Julia Roberts u boku filmowego agenta FBI. GA

Julia Robert w rozmowie z dziennikarzami opowiedziała o trudnościach gry emocjonalnej w roli matki w żałobie. Dodała również, że jako człowiek stara się żyć zgodnie z prawdą, ale widzi okrucieństwo dzisiejszych czasów.

Dean Norris mówił o trudności śledzenia między przeszłością a teraźniejszością, podczas kręcenia filmu, który pokazuje ciągłe retrospekcje, aby wyjaśnić tło tej historii.

Triller „Sekret w ich oczach” został napisany i wyreżyserowany przez Billy’ego Raya. Premiera polska odbędzie się 1 stycznia 2016 roku.