Cykl dla kobiety „Kino na obcasach” zaprasza na „Planetę Singli”

Komedia w gwiazdorskiej obsadzie, z mnóstwem niespodzianek, jakich nie było do tej pory w żadnym polskim filmie– „Planeta singli” przedpremierowo 28 stycznia w ramach cyklu "Kino na Obcasach"

kino na obcasach

„Planeta Singli” pełna gwiazd! Stuhr, Więdłocha, Stenka, Domagała, Czernecki, Karolak, Książkiewicz, Głowacki, Bujakiewicz, Błaszczyk i „Łozo” Łozowski w komedii o randkach w internecie. Film pokażemy przedpremierowo już 28 stycznia w wybranych kinach sieci Multikino podczas styczniowej edycji projektu Kino na Obcasach.
Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych.
Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który
prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju.
Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką
jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie
pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet
szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim
przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta –
Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa
Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach” odbędzie się 28 stycznia 2016 w wybranych  kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Partnerem styczniowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno. Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Bilety na styczniowe „Kino na obcasach” można nabyć już od 5 stycznia w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.