Kirstie Alley nie żyje

Gwiazda amerykańskiego kina odeszła w wieku 71 lat. O jej śmierci poinformowali bliscy aktorki.

kirstie alley
Kirstie Alley nie żyje. Foto Instagram @kirstiealley

Kirstie Alley serca widzów na całym świecie podbiła występami w takich filmach, jak „I kto to mówi”, „Kochaś” czy „Zabójcza piękność”. Ponadto fani pokochali ją za występ w serialu „Zdrówko”, za który otrzymała nagrodę Emmy, a także Złoty Glob. Celebrytka była niekwestionowaną królową ekranu lat 80. i 90. Niestety, jak przekazała właśnie jej rodzina, aktorka zmarła w wieku 71 lat. Przyczyną zgonu miał być nowotwór, który jakiś czas temu zdiagnozowano u gwiazdy.

Zobacz także: Nie żyje Robbie Coltrane, filmowy Hagrid z serii o Harrym Potterze

Zmarła Kirstie Alley

Informacja o śmierci aktorki pojawiła się na jej instagramowym i twitterowym profilu.

Przykro nam poinformować, że nasza niezwykła, kochająca matka zmarła po przegranej walce z rakiem, który dopiero niedawno został zdiagnozowany – napisali bliscy Alley. – Dziękujemy za waszą miłość i modlitwy oraz prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie.

Jak przekazały dzieci gwiazdy, Alley w ostatnich momentach była otoczona przez najbliższych. Do końca nie straciła też swojej radości z życia.

John Travolta żegna Kirstie Alley

O śmierci swojej ekranowej partnerki z trylogii filmów „I kto to mówi” dowiedział się również John Travolta. Aktor zareagował, publikując upamiętniające gwiazdę zdjęcia. Podzielił się także wzruszającym wpisem.

Moja relacja z Kirstie była jedną z najdroższych, które kiedykolwiek miałem. Kocham cię Kirstie. Wiem, że znów się zobaczymy – napisał gwiazdor.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez John Travolta (@johntravolta)