Kokosowa przyjemność golenia

kokosowa przyjemnosc goleniaNajnowsze maszynki Wilkinson Xtreme3 Coconut Dream to kokosowa przyjemność golenia. Zapachowa rączka uwalniająca aromat kokosa i pastelowe kolory maszynek wprawią każdego w dobry nastrój oraz przekonają, że golenie może być przyjemne.

Większość kobiet postrzega golenie, jako uciążliwy i nieprzyjemny obowiązek. Podrażniona skóra czy zacięcia to główne przyczyny stresu związanego z goleniem.

Odpowiedzią Wilkinson jest maszynka Xtreme3 Coconut Dream, której pachnąca kokosem rączka wprawi każdego w dobry nastrój i przekona, że golenie może być przyjemne!

Kokosowa przyjemność golenia
Maszynka Xtreme3 Coconut Dream posiada zapachową rączkę, która uwalniając aromat kokosa pozwala przenieść się w świat relaksu i wakacji. Dodatkowo, dwa paski nawilżające z ekstraktem z aloesu oraz jojoby łagodzą podrażnienia i pielęgnują skórę pozostawiając uczucie komfortu. Rączki maszynek są w kolorze koralowym oraz kiwi, co sprawia, że golenie nabiera pozytywnych barw.
Jeszcze przed zakupem można sprawdzić, jak pachnie Xtreme3 Coconut Dream – wystarczy tylko potrzeć próbkę zapachu umieszczoną na opakowaniu.
Komfort golenia
Najlepsza jednoczęściówka Wilkinson – Xtreme3 Coconut Dream, jest stworzona specjalnie dla kobiet, które cenią sobie komfort golenia i pielęgnację skóry. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce gwarantują dokładność golenia i zapobiegają zacięciom. Z kolei, lekka rączka z gumowanym uchwytem zapewnia pewne trzymanie maszynki w ręku i uniemożliwia jej wyślizgnięcie się.

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!
Maszynki Wilkinson Xtreme3 Coconut Dream dostępne są w opakowaniu:
Xtreme3 Coconut Dream; 4 szt.; sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł.

Nadal Cała Polska goli „Siarę”!
Trwa mobilizacja fanów marki Wilkinson! Akcja Cała Polska goli „Siarę”! ma na celu nakłonienie znanego satyryka Janusza „Siarę” Rewińskiego do niemożliwego – zgolenia noszonej od 30 lat brody i przekonania się, że golenie może być przyjemne. Zobacz, ilu ludzi już poparło akcję na www.facebook.com/WilkinsonPolska. Przyłącz się i kliknij „Lubię to!”.