Konkurs na Dzień Mamy: życzenia prosto z serca!

Początki Dnia Matki sięgają czasów starożytnych Greków i Rzymian. Zwyczaj ten pozostał do dziś i kultywowany jest niemal na całym świecie. Dzieci dziękują swoim mamom za miłość i trud, jaki wkładają w ich wychowanie składając życzenia, tworząc laurki, czy przygotowując słodkie wypieki. Najważniejsze, aby prezenty dawane były ot tak… prosto z serca.

Grafika Beza konkursowa Delecta_akcept
Szukasz prezentu, który wywoła uśmiech na twarzy Twojej mamy? Weź udział
w konkursie i wygraj pyszności od marki Delecta!

Z pewnością każda mama na świecie uwielbia słodkie desery, a te, które przygotowane są przez jej dzieci smakują jeszcze bardziej. Naszym sposobem na wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby jest beza! Lekka niczym piórko, krucha na zewnątrz a miękka w środku doskonale współgra ze słodkim kremem i owocami. Dzięki marce Delecta jej przygotowanie jest niezwykle proste, a pieczenie zajmuje tylko godzinę.
Delikatna domowa beza, podana ot tak… prosto z serca to słodki dar dla każdej mamy.

KONKURS

Do wygrania:

Zestaw pyszności od Delecty : Delikatna domowa beza, podana ot tak… prosto z serca to słodki dar dla każdej mamy.

Aby wygrać należy:

  • Z okazji Dnia Matki podziel się z nami życzeniami dla mamy, płynącymi ot tak… prosto z serca. Na autorów 5. najbardziej kreatywnych i oryginalnych życzeń czekają zestawy pyszności od Delecty.
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 23.05.2016 i kończymy 27.05.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 27 maja o godzinie 12.00.

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 23 maja 2016 i będzie trwał do 10.00 27 maja 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 27 maja 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze pięć najciekawszych propozycji.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzców, którzy spełnili kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres [email protected] do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

 

Wyniki 

  1. mlodaaga 
  2. Barbara Furtak
  3. Monisia Jęziorska
  4. Kasia Kot
  5. Justyna Potomska

Zwycięzców prosimy o wiadomość z danymi do przesyłki na adres [email protected] w ciągu 7 dni. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych. Serdecznie gratulujemy!