Kuchnia w egzotycznym stylu od Villeroy & Boch

Barwy mogą pobudzić bardziej niż najmocniejsza kawa! Dlatego Villeroy & Boch wprowadza je do kuchni. Intensywne, energetyczne i niepowtarzalne – takie są cztery nowe kolory, w które firma Villeroy & Boch ubrała… zlewozmywaki! Szmaragdowa zieleń, słoneczna żółć, ciepły koral lub orzeźwiający granat – to gwarancja, że kuchnia zacznie tętnić życiem!

VaB_Midnight
Kuchnia w egzotycznym stylu od Villeroy & Boch

Są cztery: Emerald, Sunrise, Coral i Midnight. Każdy z nich: intensywny i energetyczny. Emerald to szmaragdowa zieleń, Sunrise – słoneczna żółć, Coral – jesienne liście, a Midnight – mroźna głębia oceanu. Cztery nowe kolory zlewozmywaków to wynik współpracy firmy Villeroy & Boch z niemiecko-duńską designerką Gesą Hansen – założycielką studia The Hansen Family, która za swoje prace zdobyła m.in. Red Dot Award i Good Design Award. Emerald, Sunrise, Coral i Midnight wprowadzą do wnętrza pozytywne emocje i zachęcą do dalszych kuchennych eksperymentów – na talerzu i we wnętrzu!

Emerald – szmaragdowa zieleń
Emerald to barwa pełna żywiołu i głębi. Intensywny odcień szmaragdu ciekawie będzie kontrastował z blatami i frontami szafek wykonanymi z ciemnego drewna orzechowego. Alternatywą mogą być surowe materiały, takie jak beton czy metal, które ze szmaragdowej barwy wydobędą jej esencję. A co ze ścianami? Tłem dla szmaragdowego koloru zlewozmywaku powinna być delikatna mięta lub zieleń lasu. A dodatkami – przedmioty w kolorze piaskowca lub w odcieniach bieli.

Sunrise – letnie promienie słońca
Z żółtym kolorem Sunrise do wnętrza zawita słoneczne lato. Do takiej kuchni, oprócz zlewozmywaka w odcieniu Sunrise, wpuszczamy tylko pastele! Jasne i pobudzające! W takim wnętrzu liczy się natura. Meble – najlepiej wybrać w odcieniu ciepłego drewna lub w szarościach kamienia: granitu lub marmuru. Na szafkach i w dodatkach mogą pojawić się inne odcienie żółci – w barwach słońca lub cytryny.

Coral – ciepła barwa jesiennych liści
Zlewozmywak w kolorze Coral – to mocny akcent w kuchni! Powstał z inspiracji ciepłymi barwami jesiennych liści. Kolor koralowy szczególnie pasuje do jasnych blatów i mebli, na przykład wykonanych z szarego dębu, beżowego piaskowca, białego marmuru lub jasnego betonu. Jako dodatki sprawdzą się pastele w odcieniach jasnego różu lub ciemna marsala. Miedź – to idealny materiał, by dopełnić aranżację! Może zawitać do kuchni w postaci armatury lub drobnych akcentów dekoracyjnych. Harmonia jesienną porą gotowa!

Midnight – mroźna głębia oceanu
Midnight to kolor Pani Zimy. Odcień mroźnej głębi oceanu ożywi wnętrze kuchni! Zlewozmywak Midnight to świetny towarzysz dla delikatnych błękitów lub jasnych szarości. Najbardziej będzie pasować do klasycznych pomieszczeń, w których warto go zestawić z jasną betonową podłogą i białym blatem. By podnieść temperaturę potrzebne będą ciepłe akcenty – jasne drewno, jak olejowany dąb, i żółte dekoracje.

Nowe kolory zlewozmywaków ceramicznych Villeroy & Boch otwierają niezliczone możliwości aranżacyjne. Emerald, Sunrise, Coral i Midnight uzupełniają istniejący asortyment harmonijnych odcieni bieli, beży i szarości. Cztery intensywne barwy zlewozmywaków Villeroy & Boch dostępne są dla kolekcji Timeline i dla jednokomorowych modeli Subway: 60 S, 50 S, 45 XS, w tym także dla modeli podblatowych i montowanych na równi z powierzchnią blatu.