Lara Gessler urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

To drugie dziecko współwłaścicielki cukierni i jej partnera, Piotra Szeląga. Szczęśliwi rodzice podzielili się się pierwszym zdjęciem pociechy.

Lara Gessler urodziła
Lara Gessler urodziła! Znamy płeć i imię dziecka. Foto Instagram @piotr.szelag

Lara Gessler o tym, że razem z mężem Piotrem Szelągiem spodziewają się drugiej pociechy, poinformowała w marcu. Niedługo po podzieleniu się tą wiadomością w mediach społecznościowych celebrytka pojawiła się w podkreślającej jej ciążowe krągłości sukience na gali Elle Style Awards 2022. Następnie influencerka chętnie pokazywała swój błogosławiony stan. Teraz wiadomo już, że Lara Gessler urodziła!

Zobacz także: Lara Gessler opowiedziała o macierzyństwie

Lara Gessler urodziła

Córka prowadzącej „Kuchenne rewolucje” powiła na świecie chłopca. Uradowani rodzice podzielili się też imieniem, które wybrali dla synka. Maluch nazywa się Bernard Gessler-Szeląg. Jest on drugim dzieckiem tej pary. W październiku 2020 przyszła na świat pierworodna córka Gessler i Szeląga, Nena. Dziewczynka została teraz starszą siostrą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)


Dwa śluby

Lara Gessler i Piotr Szeląg poznali się dzięki słynnej mamie właścicielki cukierni. Ta bowiem umówiła córkę właśnie z prawnikiem Piotrem Szelągiem, gdy Lara potrzebowała porady prawnej. Między nimi szybko zaiskrzyło. W kwietniu 2020 roku Lara i Piotr wzięli pierwszy ślub, niedługo przed narodzinami ich pierwszego dziecka. Ceremonia była jednak organizowana na szybko – świadkami pary byli menadżerka Lary i partner z kancelarii Piotra, a jedynym gościem został brat panny młodej. Jak wspominają zakochani, na to, aby wszystko doszło do skutku, mieli wtedy tylko 2 dni!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Ten „właściwy”, wymarzony ślub miał miejsce pod koniec 2021 w Zakopanem.