Lara Gessler opowiedziała o macierzyństwie

Lara Gessler odpowiedziała na pytania fanów na temat macierzyństwa. Zdradziła między innymi, jakich zasad trzyma się podczas karmienia piersią oraz z jakimi dolegliwościami zdrowotnymi się spotkała.

Lara Gessler
Lara Gessler opowiedziała o macierzyństwie. Foto Instagram @lara_gessler

Lara Gessler już od prawie trzech miesięcy jest szczęśliwą mamą małej Neny. Chętnie pokazuje w mediach społecznościowych filmy i zdjęcia związane z jej życiem rodzinnym oraz opowiada o macierzyństwie. We wczorajszej serii pytań i odpowiedzi na Instagramie podzieliła się z fanami między innymi szczegółami dotyczącymi karmienia piersią. Zdradziła, że wybrana przez nią forma karmienia dziecka nie wpłynęła na zmianę nawyków żywieniowych, nadal stosuje się do zasad wypracowanych w trakcie ciąży:

Jem wszystko. Tak, jak przez całą ciążę podchodziłam zdroworozsądkowo do tego tematu. Wszystko w odpowiednich proporcjach i bez przewrotów. Gdybym wcześniej nie piła kawy czy nie jadła surowych ryb, to teraz bym nie zaczynała, ale, że jadłam, to jem nadal – odpowiedziała. Młoda mama wspomniała również, że nie ominęły jej dolegliwości zdrowotne:

Karmię cały czas tylko piersią. W pierwszym miesiącu miałam zapalenie piersi, ale dałam radę z pomocą laktatora bez interwencji leków – wyznała. Lara Gessler stwierdziła też, że opieka nad córką nie sprawia jej większych problemów, ponieważ mała Nena przesypia całą noc:

– Wspaniale. Mała śpi do 8:30-9:00. Przesypia całą noc. Śpi z nami, więc kiedy słyszę, że mlaska, to ją karmię na śpiocha – odpowiedziała na jedno z pytań obserwatorów.

Lara Gessler
Lara Gessler opowiedziała o macierzyństwie. Foto Instagram @lara_gessler
Lara Gessler
Lara Gessler opowiedziała o macierzyństwie. Foto Instagram @lara_gessler