Lifting wargi górnej – szybki i bezpieczny sposób na trwałe uniesienie ust

Pełne, symetryczne usta z pewnością dodają uroku, wąskie mogą natomiast sprawiać, że wyglądamy starzej, mniej radośnie.

Lifting wargi górnej – szybki i bezpieczny sposób na trwałe uniesienie ust

Usta są szczególnie ważne dla kobiet. Panie poświęcają im zdecydowanie więcej uwagi. Nawilżają, aby chronić przed wysuszeniem i pękaniem, podkreślają szminką, wreszcie poprawiają ich wygląd zabiegami. Częstym defektem ust jest cienka górna warga i zbyt duża odległość pomiędzy nią a nosem. W tym przypadku, rozwiązaniem górującym nad innymi jest bezpieczny lifting wargi górnej, dający trwałe efekty i niewymagający rekonwalescencji. Dowiedz się więcej o wskazaniach, przeciwwskazaniach oraz efektach liftingu.

Na czym polega lifting wargi górnej Bullhorn lip lift?

Lifting wargi górnej to zabieg chirurgiczny, wykonywany przy znieczuleniu miejscowym, cała procedura zajmuje zaledwie od 35 do 40 minut. Lifting Bullhorn lip lift polega na nacięciu skóry pod nosem i usunięciu jej nadmiaru. Dzięki temu górna warga staje się szersza, skraca się odcinek między wargą a nosem. Rany po nacięciach są zszywane, niewielkie blizny po kilku tygodniach stają się prawie niewidoczne.

Wskazania do liftingu wargi górnej

Zabieg jest przeznaczony dla osób, u których odległość pomiędzy górną wargą a słupkiem nosa nie jest prawidłowa – jest zbyt duża, co oznacza, że wynosi więcej niż 11-12 milimetrów. Jak przekonują specjaliści z Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED w Krakowie, lifting wargi górnej jest najszybszym, najbezpieczniejszym i dającym najlepsze efekty zabiegiem na uwydatnienie zbyt wąskiej wargi górnej. Zabieg nie wymaga powtórzeń i nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji. Na lifting w krakowskim Centrum DER-MED decydują się kobiety w różnym wieku.

Jakich efektów należy się spodziewać po liftingu wargi górnej?

Lifting wargi górnej pozytywnie wpłynie na ogólny wygląd Twojej twarzy. Efektami zabiegu jest zmniejszenie odległości między górną wargą a słupkiem nosa i uwydatnienie czerwieni wargowej. Skóra nad wargą górną ulega regeneracji i odmłodzeniu. Dodatkowo poprawiony może być poziom kącików ust. A co najważniejsze, efekty liftingu są trwałe i nie ma potrzeby, żeby go powtarzać.

Lifting wargi górnej – przeciwwskazania

Przeciwwskazania do liftingu wargi górnej to zaburzenia krzepliwości i posiadanie aktywnej opryszczki. Zabieg nie jest też przeprowadzany u kobiet w ciąży, podczas laktacji i osób o ogólnym złym stanie zdrowia. Do wykluczenia wszelkich przeciwwskazań do liftingu wargi górnej potrzebne jest udzielenie lekarzowi informacji o swoim stanie zdrowia i wykonanie przed zabiegiem serii badań zleconych przez lekarza.

Nie masz się czego obawiać!

Lifting wargi górnej Bullhorn lip lift jest jedną z najskuteczniejszych metod uniesienia ust, a przy tym całkowicie bezpieczną. Po zabiegu możesz szybko wrócić do codziennych zajęć. W okresie od 7 do 14 dni po zabiegu usuwane są szwy. Okolica poddana zabiegowi goi się do 2 tygodni. Do czasu zniknięcia blizn powinnaś jednak unikać ekspozycji twarzy na intensywne promieniowanie słoneczne.

Warto wiedzieć, że zastąpienie liftingu wargi górnej zabiegiem iniekcji kwasu hialuronowego bądź wstrzyknięciem własnej tkanki tłuszczowej w wargi u pacjentów posiadających zbyt dużą przestrzeń pomiędzy górną wargą a nosem nie przyniesie spodziewanych efektów. Takie rozwiązania sprawią, że usta będą wyglądały nienaturalnie. Co ważne, lifting wargi górnej daje trwałe rezultaty – pozbywasz się defektu raz na zawsze.

Z liftingu wargi górnej możesz skorzystać w Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED w Krakowie. Dowiedz się więcej na temat zabiegu na stronie internetowej Centrum DER-MED.

Wpis znaleziono dzięki:

- Lifting górnej wargi

- Wskazania do liftingu

- Poprawa urody