Maciej Jachowski w odsłonie twardziela

maciej jachowski w roli t wardzielaCo przystojny aktor powiedział o sobie podczas sesji?
Maciej Jachowski, aktor serialu „M jak Miłość”to kolejny po Krzysztofie Diablo Włodarczyku celebryta, który rozebrał się w damskim Playboy’u – EksMagazynie. Wrześniowy numer pisma właśnie pojawił się w sprzedaży.

Co przystojny aktor powiedział o sobie podczas sesji?
– Czasem jestem rozważny, a czasem romantyczny. Czasem kompletnie nierozważny. Są sytuacje, w których działa się impulsywnie, zanim człowiek pomyśli i już.maciej jachowski w roli t wardziela2
Nie uważam się za wielkiego romantyka, ale lubię tajemnicę – podkreślił. Na pytanie, czym dla niego jest „prawdziwy facet” odpowiedział – To facet, który nie odczuwa strachu i nie uchyla się od konsekwencji swoich błędów. Prawdziwy facet wie, czego chce. To facet zdecydowany, niezastanawiający się zbyt długo, czy powinien pójść w prawo czy w lewo. On to po prostu wie. Ma swoje zdanie i nie ulega czynnikom, które mogłyby go odwieść od jego decyzji.
– Maciek to kolejny znany mężczyzna, który udowadnia, że nie ma kompleksów i może się atrakcyjnie rozebrać po to, żeby sprawić kobietom przyjemność.
Cieszę się, a jeszcze bardziej cieszą się czytelniczki, że w końcu i panowie mogą i chcą prezentować swoje wdzięki w skąpych strojach – podkreśla Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu.

maciej jachowski w roli t wardziel3
Zdjęcia: Łukasz Marciniak/NM
Studio/EksMagazyn