Magdalena Lamparska urodziła! Zdradzamy płeć i imię dziecka

W czerwcu aktorka ogłosiła, że jest w ciąży. Tym razem Magdalena wraz z mężem Bartkiem, dzieli się z fanami narodzinami pociechy. WIemy jakie imiona dostało dziecko!

Magdalena Lamparska
Foto Instagram @magdalamparska

Macierzyństwo aktorki

Magdalena Lamparska, znana m.in z okrzykniętej skandalem serii ,,365 dni”, urodziła już drugie dziecko. W 2017 roku, aktorka na świat powitała synka, Tymoteusza. Jak sama śmiało o tym mówi, macierzyństwo nie jest dla niej przeszkodą w aktorskim spełnianiu się. W wywiadzie dla plejada.pl opowiedziała, że Tymoteusz czasem odwiedza plan zdjęciowy mamy i daje jej motywację do działania.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez DZIENNIKARZ PODRÓŻY RODZINNYCH (@bartekosumek)

Magdalena Lamparska chwali się córeczką!

Dwa lata po urodzeniu wcześniej wspomnianego Tymka, Magdalena wyszła za ojca dziecka, Bartka Osmuka. Tym razem para chwali się kolejną pociechą, która dopiero co przyszła na świat.

,,To niewątpliwie najpiękniejszy moment w naszym życiu. Jesteśmy już razem z naszą córeczką, siostrą Milą Magdaleną. Nasza cudowna położna — Agnieszka Mucha sprawiła, że nigdy nie zapomnimy tych chwil. Podziękowania dla całego zespołu Szpitala Klinicznego im. Księżnej Anny Mazowieckiej. Dziękujemy!” – Wpis pod zdjęciem Magdaleny na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Lamparska (@magdalamparska)

Aktorka na swoim Instagramie ujawniła również, jak nazwali pociechę z partnerem. Jej córeczka dostała dwa imiona, Mila i Magdalena, po mamie. Pod wpisem nie zabrakło gromkich gratulacji i życzeń z okazji tego niesamowitego dla każdej mamy wydarzenia.