Magic SPA – Aromatyczne olejki do kąpieli

magic spaAromatyczne olejki do kąpieli stworzone przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona zawierają to, co najcenniejsze w przyrodzie: naturalne olejki eteryczne i wyszukane składniki pielęgnujące pochodzące ze świata roślin.

Dobroczynne działanie aromaterapii znane było już w starożytności, kiedy to skarżąca się na bezsenność Kleopatra napełniała poduszki płatkami róż. Obecnie nauka potwierdza skuteczność naturalnych olejków eterycznych, które nie tylko pięknie pachną, ale tez wpływają na nastrój i samopoczucie, ułatwiają koncentracje i usuwają zmęczenie.
Subtelny zapach olejków do kąpieli Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona zapewnia odprężającą przerwę i ukojenie zmysłów po całym dniu. Naturalne olejki eteryczne otulają zmysłowym zapachem lawendowych pól, hiszpańskich gajów pomarańczowych i indonezyjskich ogrodów odurzającego ylang ylang, a muślinowa piana, odżywcze otręby pszenne i ekstrakt z oliwki pozostawiają skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną.

Olejki do kąpieli:

Pomarańczowa Energia – Olejek do kąpieli z naturalnym olejkiem eterycznym z pomarańczy, ekstraktem z otrębów pszennych i prawdziwie nawilżającym kompleksem Soft Skin.
Orzeźwiający cytrusowy zapach wprowadza w pozytywny nastrój, zapewnia cudowną świeżość i uwalnia od stresu. Przywraca wewnętrzną harmonię, równowagę i komfort.
Kąpiel otula zmysłowym zapachem hiszpańskich gajów pomarańczowych, a muślinowa piana, odżywcze otręby pszenne i kompleks nawilżający pozostawiają skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną.
(ok. 23 zł.)

Sosnowe Orzeźwienie – Olejek do kąpieli z naturalnym olejkiem eterycznym z igliwia sosny, ekstraktem z otrębów pszennych i prawdziwie nawilżającym kompleksem Soft Skin.
Dzięki świeżemu zapachowi leśnego igliwia przypomina chwile beztroskiego wypoczynku, dodaje energii i wigoru oraz nastraja optymistycznie. Stymuluje, pobudza do wzmożonej aktywności oraz wyraźnie poprawia nastrój. Naturalny olejek eteryczny otula zmysłowym zapachem, a muślinowa piana, odżywcze otręby pszenne i kompleks nawilżający pozostawiają skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną. 25 ml olejku wlać pod strumień ciepłej wody. Zalecany czas trwania kąpieli 20 min.
(ok. 23 zł.)

Lawendowe Ukojenie – Olejek do kąpieli z naturalnym olejkiem eterycznym z lawendy, ekstraktem z otrębów pszennych i prawdziwie nawilżającym kompleksem Soft Skin.
Przytulny zapach lawendy Mont Blanc pozwala przenieść się w czasy beztroskiego dzieciństwa, odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Idealny, aby zniwelować napięcie, wyciszyć i usunąć zmęczenie po całym dniu.
Kąpiel otula zmysłowym zapachem, a muślinowa piana, odżywcze otręby pszenne i kompleks nawilżający pozostawiają skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną.
Cena w sklepach ok. 21 zł
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych
Farmona