Małgorzata Socha i jej sposób na wychowywanie dzieci!

Małgorzata Socha od wielu lat cieszy się karierą aktorską i jest matką trójki dzieci. W najnowszym wywiadzie, aktorka podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z rodzicielstwem oraz swoim podejściu do dzieci. Okazuje się, że artystka wprowadza dość surowe reguły i zakazy w swoim domu.

Małgorzata Socha i jej sposób na wychowywanie dzieci!
Foto Instagram: @malgosia_socha

Małgorzata Socha w roku 2008 wzięła ślub z Krzysztofem Wiśniewskim. Razem mają trójkę dzieci, 10-letnią Zofię, 6-letnią Barbarę i 5-letniego Stanisława. Aktorka codziennie godzi swoją pracę na planach kolejnych filmów i seriali z rolą matki. Jednak, jak zawsze podkreśla – ,,Najważniejsza jest rodzina.”

Małgorzata Socha w roli spełnionej mamy

,,Dla mnie dom to dziecięcy szczebiot. Bez dzieci czułabym się niespełniona. Moje ananasy wypełniają cały mój świat. To jest niezwykłe uczucie, kiedy wiesz, że masz dla kogo żyć. Najpierw jestem matką, potem żoną i aktorką.” – powiedziała w ostatnim wywiadzie dla magazynu „Twoj Styl”.

Surowe zasady, czy zdrowe podejście?

,,Przy dzieciach traci się zdrowy rozsądek i głowę dla nich totalnie. Trzeba się kierować przede wszystkim sercem i miłością. Trzeba też słuchać swoich dzieci, bo one też nam dużo mówią. Nie tylko werbalnie, bo język ciała jest bardzo sugestywny. Dzieci widzą nas z telefonami, laptopami, komputerami. Ja staram się unikać tego w domu. Telefon odkładam, jak jestem w domu. Staram się być konsekwentna. Różnie to wychodzi, ale nie chcę, by dzieciaki siedziały przed ekranem telewizora czy iPada.” tłumaczy Socha.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)