Manicure hybrydowy – 4 najmodniejsze trendy na wiosnę 2019!

A więc wiosna! Na dobre zagościła już za oknami, w naszych sercach, makijażach i na paznokciach rzecz jasna!

Manicure hybrydowy – 4 najmodniejsze trendy na wiosnę 2019!

Porzucamy więc zimowe granaty, butelkową zieleń i bordo, robimy zaś miejsce… no właśnie, jakie kolory i zdobienia królują w tym sezonie? Drogie panie, paznokcie hybrydowe wiosną 2019 naprawdę was zaskoczą. Zdecydowanymi, nasyconymi barwami i ogromną pomysłowością motywów! Oj, ciekawość rozbudziliśmy do granic możliwości, prawda?

Paznokcie hybrydowe na wiosnę 2019 – jakie kolory?

Trendy w paznokciach wiosna 2019 wyznacza przede wszystkim kolor koralowy. A dokładniej mówiąc – słoneczny koral. Living Coral to kolor roku wybrany przez Instytut Pantone, eksperta w dziedzinie barw, który co roku wyznacza kolorystyczne trendy. Inne kolorystyczne trendy wiosna 2019 to pomarańcz, róż i… kajmak. To trio wymaga pewnych dopowiedzeń.

Paznokcie hybrydowe na wiosnę 2019 w kolorze pomarańczowym to paznokcie pełne żywiołowej energii i radości życia. Dojrzały oranż świetnie łączy się z różem w odcieniu koreańskiej orchidei. Różem intensywnym i słodkim. Ale nie tak słodkim, jak kolor kajmakowy – trzeci z naszej wiosennej trójcy! Kajmak to jasny, miodowo-musztardowy odcień żółtego, który kojarzy się z klimatami Turcji, Bałkanów i Rzymu. Mniam! Wszystkie trzy barwy doskonale poradzą sobie tej wiosny solo, ale razem dadzą najbardziej spektakularne efekty.

Na jakie inne kolory postawić, jeśli chodzi o wiosenne paznokcie? Trendy wiosna 2019 wskazują na jeszcze jeden odcień różu. To koral o delikatnie malinowym odcieniu. Czyżby wariacja na temat koloru roku? Na pewno, bo kolejny trend również do niego nawiązuje. Tej wiosny modny jest intensywny, brzoskwiniowy koral. W sklepie semilac.pl znajdziemy go pod nazwą 038 Coral Beach. A gdyby mało nam było pomarańczowego, możemy jeszcze sięgnąć po zimną pomarańczę 061 Juicy Orange.

Na koniec barwy, które nie uznają kompromisów. Ma być konkretnie kolorowo! Paznokcie hybrydowe na wiosnę możesz więc pomalować na czerwono, szaro, niebiesko i żółto. Aż chciałoby się zaśpiewać „więc chodź, pomaluj mój świat…”. Jak pogodzić te barwy w jednym manicure? Czytaj dalej!

Paznokcie na wiosnę – jakie trendy?

Hybrydy na wiosnę – paznokcie w kolorze koral

Idealne paznokcie na wiosnę to po prostu koral. I nic więcej! Ten ożywczy, soczysty i energetyzujący kolor już z daleka będzie za ciebie komunikował, że z trendami w modzie jesteś na bieżąco. Koralowe paznokcie są optymistyczne i doskonale wyrażają entuzjazm, jaki towarzyszy nam na widok budzącej się wiosną do życia przyrody. Chcesz mieć koralowe paznokcie wiosną 2019? Semilac przyjdzie ci z pomocą! Najbardziej zbliżony do Living Coral spośród lakierów hybrydowych Semilac będzie lakier 006 Classic Coral.

Manicure hybrydowy – 4 najmodniejsze trendy na wiosnę 2019!

Manicure hybrydowy na wiosnę – Pixie

Czerwony, biały, szary, niebieski i żółty. Co to za bajka? Bajka twojego dzieciństwa! W trendzie Pixie na paznokciach malujemy bowiem postaci z naszych ulubionych kreskówek. Kolory mają więc być nasycone, niemal przejaskrawione, tak, jak obrazy z Zakochanego Kundla czy Flinstonów. Manicure Pixie jest drobiazgowy, odwzorowuje bohaterów bajek z niemal fotograficzną precyzją. Wymaga dużo pracy i cierpliwości, ale efekt jest tego wart. Obudź w sobie dziecko i pozwól sobie na beztroski uśmiech!

Manicure hybrydowy – 4 najmodniejsze trendy na wiosnę 2019!

Paznokcie Fancy

Z trendu Pixie robimy duży przeskok w zupełnie inne klimaty. Wiosenne paznokcie 2019 spod znaku Fancy wyglądem przypominają hiszpańskie, włoskie i francuskie koronki. Oj, tej wiosny nie ma lekko, bo paznokcie Fancy są równie misterne, co Pixie. Szczególnie polecamy tu koronki wymalowane lakierami w kolorach malinowego różu, brzoskwiniowokoralowego i chłodnej pomarańczy. Jak widać, najmodniejsze paznokcie wiosną 2019 muszą być soczyste niczym owoce gorącego Południa!

Manicure hybrydowy – 4 najmodniejsze trendy na wiosnę 2019!

Wzory na paznokcie wiosna 2019 – Watergeo

Podwójna hybryda – hybrydowe lakiery i hybrydowa nazwa! Watergeo jest połączeniem motywu akwarelowego rysunku i wzorów geometrycznych. Rozmyte, „akwarelowe” ma być tu tło, na które nakładamy proste, geometryczne motywy. Mieszamy ze sobą róże, pomarańcze i słodki kajmak, a wzór malujemy czystą bielą. Bardzo oryginalnie!

Manicure hybrydowy – 4 najmodniejsze trendy na wiosnę 2019!

I jak podobają ci się paznokcie na wiosnę 2019 według Semilac? Z tymi trendami po prostu nie da się nudzić. Tak energetyzujące barwy przeganiają z głowy każdą smutną myśl. Aż chce się zawołać: wiwat wiosna, wiwat kolor!

Artykuł sponsorowany

Wpis znaleziono dzięki:

- Paznokcie wiosna 2019

- Hybrydy na wiosnę

- Paznokcie hybrydowe