Meghan Markle znosi kolejne skandale swojej rodziny i… planuje dziecko?

Czy niesforna rodzina księżnej kiedykolwiek przestanie przysparzać jej kłopotów? Nawet sztab prasowy pałacu Kensington nie jest w stanie wyciszyć skandali wokół rodziny Meghan.

Meghan Markle toleruje kolejne skandale swojej rodziny i… planuje dziecko? Foto: instagram.com/kensingtonroyal

Stale jest głośno o medialnych wybrykach ojca i siostry księżnej, którzy śmiało korzystają z zainteresowania prasy i utrudniają przykładne życie Meghan u boku księcia. 

Samantha Markle niedawno zarzuciła młodszej siostrze, że nie dba o ojca w bezpośrednim wpisie na Twitterze.

Jeśli ojciec umrze, będziesz go miała na sumieniu, Meg – zaatakowała księżną jej siostra.

Teraz Samantha chętnie wypowiedziała się na temat swojego możliwego udziału w celebryckiej wersji programu Big Brother.

Czemu nie! W życiu chodzi o to, żeby zarabiać – powiedziała 53-letnia Markle.

Thomas Markle Jr. i Meghan Markle. Foto: Facebook

W międzyczasie, pojawiły się doniesienia o… aresztowaniu przyszłej bratowej księżnej. Darlene Blount, partnerka Thomasa Markle Jr. (który, swoją drogą, był autorem publicznego listu do księcia Harry’ego, w którym odradzał mu małżeństwo z Meghan) została zatrzymana pod zarzutem napaści na tle przemocy domowej.

Magazyn „Us Weekly” poinformował o planowanej podróży księżnej do Stanów, która ma się odbyć w pojedynkę, bez towarzystwa księcia. Jako cel wyjazdu podawane jest „spotkanie z rodziną i przyjaciółmi”. Być może Meghan planuje osobiste spotkanie z krewnymi, aby załagodzić eskalujący konflikt. Ale to nie koniec zawirowań w życiu książęcej pary… Informator magazynu donosi, że Meghan chciałaby wybrać się do domu zanim zostanie mamą. Przewiduje także, że Harry i jego małżonka zostaną rodzicami już w 2019 roku.

Czy księżnej uda się odnaleźć spokój i założyć własną rodzinę?