Metamorfoza Karoliny Sawki! W jakim serialu zagra?

Karolina Sawka kojarzona jest z postacią uroczej Nel z ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza. Od czasu premiery "W pustyni i w puszczy" minęło 16 lat! Jak zmieniła się aktorka i w jakich produkcjach bierze udział?

Foto. instagram.com/kiedysvsdzis

Karolina Sawka została zapamiętana dzięki roli Nel w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza. Minęło bardzo dużo czasu, a słuch o aktorce zaginął. Jednak już niedługo jej powrót na ekrany telewizorów. Aktorka wcieli się w Kalinę Marczewską, która sporo namiesza w życiu Pawła Zduńskiego. Po wypadku samochodowym bohater grany przez Rafała Mroczka przejdzie operację. Podczas pobytu w szpitalu wizytę złoży mu wnuczka mężczyzny, który brał udział w wypadku. W tej roli wystąpi Karolina Sawka.

Dziewczyna przyjdzie do Zduńskiego, by podziękować mu za uratowane życie dziadka, cierpiącego na demencję. Grana przez Sawkę bohaterka będzie sprawiała wrażenie uczciwej i sympatycznej, jednak szybko okaże się, że ma złe zamiary. W rozmowie telefonicznej będzie można usłyszeć, że „znalazła idealnego desperata ze złamanym sercem”.

Foto. instagram.com/mjakmilosc.official

Co jeszcze wydarzy się z udziałem nowej postaci, w którą wcieli się Karolina? Przekonamy się już 10 kwietnia w serialu „M jak miłość”, w którym aktorka pojawi się pierwszy raz.