Mężczyźnie nie przystoi, co nie stoi!

Kiedy topnieją śniegi, a natura budzi się do życia, nasze serca i zmysły zaczynają pracować w szybszym tempie. Nie pozwól, aby problemy w sypialni zepsuły Ci wiosnę, przecież mężczyźnie nie przystoi, co nie stoi. Podejmij, więc męską decyzję i skontaktuj się ze specjalistą. Przez dwa tygodnie od 3 do 16 marca w ponad stu gabinetach w całej Polsce będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji i porozmawiać z lekarzami o męskim zdrowiu.

W terminie od 3 do 16 marca już po raz kolejny organizatorzy kampanii „Męskość znaczy Zdrowie” inicjują akcję bezpłatnych badań w zakresie zaburzeń erekcji. Panowie, którzy chcieliby skonsultować się z lekarzami specjalistami i uzyskać fachowe porady powinni zadzwonić pod numer infolinii 022 588 55 24* i umówić się na bezpłatną wizytę.

Przełam wstyd

Niepowodzenia zdarzają się każdemu, nawet najbardziej wytrawnemu kochankowi. Kiedy mężczyzna nie stanie na wysokości zadania kilka razy w ciągu miesiąca, to jeszcze nie powód do niepokoju. Problem pojawia się wtedy, kiedy nieudane jest, co czwarte intymne zbliżenie.

Przyczyn zaburzeń erekcji jest wiele i wynikają one zarówno z czynników psychicznych jak i fizycznych. Chociaż częstotliwość zaburzeń erekcji wrasta wraz z wiekiem, to jednak dojrzałe lata, spośród fizycznych czynników, są najmniej ważną przyczyną dysfunkcji. Na sprawność seksualną w dużym stopniu wpływa jakość naszego życia. Każda sytuacja stresogenna, depresja czy pobudzenie mogą być przyczyną nieprawidłowości w działaniu funkcji seksualnych. Niebagatelny wpływ na pogorszenie sprawności w sypialni mają również używki: alkohol i papierosy. Istotne by problemu z erekcją nie lekceważyć, gdyż może być sygnałem poważnych schorzeń takich jak: cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca.

Warto więc pamiętać, iż przełamujemy wstyd dla siebie i własnego zdrowia, zaburzenia erekcji mogą być bowiem przewlekłe, co często może się odbić na ogólnej kondycji, a także samoocenie mężczyzny.

Męskość znaczy działanie – zacznij od lekarza

Jak na tym męskim problemie cierpi męskie ego, wie tylko mężczyzna. Często wielu z nich lekceważy problem, bo zwyczajnie się go wstydzi i brakuje im odwagi, aby porozmawiać z partnerką czy lekarzem.

Co zatem zrobić, aby zapobiec takiej sytuacji? Wystarczy podjąć męską decyzję i zacząć działać. Mimo bariery wstydu – nie warto zwlekać.

Zaburzenia erekcji to dokuczliwy problem. Możesz jednak tę przypadłość leczyć i jej zapobiegać. Istotne jest, aby wszelakie działania poprzedzone były fachową, lekarską konsultacją. Dlatego, aby Twoja sypialnia była niesiona wiosną, zadzwoń pod numer infolinii 022 588 55 i umów się na rozmowę z lekarzem. Dzięki kampanii „Męskość znaczy Zdrowie” będziesz mógł się zbadać i porozmawiać z lekarzem za darmo. Przełam wstyd, nie bój się. Bądź mężczyzną!

Monday, 3 March 2008