Moja dziewczyna ma 78 lat i świetnie całuje

moja dizewczyna ma 78 lat2a


Czy związek 72-latka z młodszą o 41 lat partnerką jest możliwy? Okazuje się, że tak.

W najnowszym programie TLC widzowie poznają sześć niezwykłych par, które dzieli ogromna różnica wieku. Czy w ich związkach jest miejsce na seks? Co sprawia, że 18-latek zakochuje się w 52-latce?

„GDY GRA NA ORGANACH TRZĘSĘ SIĘ JAK GALARETA”

Edna, 78-letnia rozwódka, babcia trojga wnucząt oraz młodszy od niej o 39 lat Simon są bohaterami pierwszego odcinka. Zgodnie twierdzą, że zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Na przeszkodzie nie stał nawet fakt, że Simon jest młodszy od dzieci Edny, a w chwili poznania wciąż mieszkał ze swoimi rodzicami. Połączyła ich pasja do utworów Bacha i muzyki organowej. W programie zdradzają szczegóły na temat swojego pierwszego pocałunku i nie tylko…

„TAM GDZIE BRAKUJE MU SPRAWNOŚCI, NADRABIAM ZA NAS DWOJE”

moja dizewczyna ma 78 lat

Widzowie poznają też historię 22-letniej Angeli, która jest w swoim pierwszym poważnym związku z Joe, starszym od niej aż o39 lat. Mimo, że rodzina i znajomi dziewczyny nie akceptują jej wyboru, para nie przejmuje się tym. Joe, 61-letni, weteran z Wietnamu, do tego stopnia stracił głowę na punkcie, że napisał o niej piosenkę i zapisał się na lekcje jogi…

W programie poznamy też Chrisa i Normę. Mimo 32-letniej różnicy wieku są małżeństwem od 15 lat. Poznali się podczas obozu letniego, gdy Chris miał 18 lat. Od tej pory są razem.

69-letnia fanatyczka fitnessu, 74-letni świeżo upieczony ojciec i 58-letni stały bywalec nadmorskich klubów to pozostali bohaterowie programu, którzy udowadniają, że miłość naprawdę nie zna granic. Czy w tym szaleństwie jest metoda? Premiera programu „Miłość bez metryki” w środę, 25 lutego o godz. 21:30 na TLC.