Monika Brodka i jej narzeczony rozstali się

34-letnia piosenkarka po 4 latach narzeczeństwa rozstała się z dotychczasowym ukochanym, Przemkiem Dzienisem. Jak podają media, u boku wokalistki pojawił się nowy wybranek.

monika brodka narzeczony
Monika Brodka i jej narzeczony rozstali się. Foto Luke Jascz

Chociaż programy typu talent show są w naszym kraju bardzo popularne, to nie każdemu uczestnikowi, a nawet nie każdemu zwycięzcy jednej z wielu odmian tego formatu, udaje się rzeczywiście zaistnieć na polskim ranku muzycznym. Wśród chlubnych wyjątków znajduje się oczywiście Monika Brodka, która po swojej wygranej w 3. edycji „Idola” króluje rodzimą muzyką alternatywną. Piosenkarka od czasu swojego debiutu na małym ekranie w 2004 roku produkuje kolejne krążki, które podbijają serca zarówno publiczności, jak i krytyków. Pomimo swojego niemałego sukcesu, wokalistka nieczęsto jednak pojawia się w tabloidach. Dba ona bowiem o swoją prywatność i niechętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Dlatego dużym zaskoczeniem dla fanów artystki była informacja o rzekomym rozstaniu gwiazdy ze swoim dotychczasowym ukochanym. Według doniesień portalu Pudelek, Monika Brodka i jej narzeczony nie są już razem.

Zobacz także: Już nie tylko muzyka. Monika Brodka została reżyserką

Monika Brodka i jej narzeczony rozstali się

Przemek Dzienis i Monika Brodka zaczęli spotykać się w 2016 roku. Dwa lata później para zaręczyła się. Łączyły ich nie tylko romantyczne relacje – para współpracowała też przy teledyskach i projektach płyt wokalistki. W tamtym roku zakochani udzielili wspólnego wywiadu radiu TOK FM. Jak jednak podaje Pudelek, związek ten należy już do przeszłości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kamil Wróblewski (@kamilwroblewski)

Nowy ukochany?

Media spekulują już na temat nowego partnera Brodki. Podobno najnowszym wybrankiem piosenkarki ma być Maksym Rudnik, który tak jak były narzeczony wokalistki, również jest fotografem. Na jego instagramowym profilu znaleźć można kilka kadrów Brodki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MR. (@maksymrudnik)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MR. (@maksymrudnik)

Listopadowa trasa koncertowa

Już niedługo na rynku pojawi się nowy minialbum Moniki Brodki. Po raz pierwszy od 12 lat artystka wyda całkowicie polski materiał. W związku z nowym krążkiem wokalistka wybierze się też w trasę koncertową „Sadza”. Koncerty odbędą się w 6 dużych polskich miastach: Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.

monika brodka sadza
Monika Brodka i jej narzeczony rozstali się.