Morderstwo żony Romana Polańskiego w filmie Tarantino?

Tarantino opowie historię zabójstwa żony Polańskiego. Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół zostali brutalnie zamordowani przez gang Charlesa Mansona.

Morderstwo żony Romana Polańskiego w filmie Tarantino?
Morderstwo żony Romana Polańskiego w filmie Tarantino?

Amerykański reżyser i scenarzysta filmów Quentin Tarantino nakręci film o morderstwie żony Polańskiego. Rusza z nowym projektem i już niedługo zrealizuje pierwszy film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Przedstawi historię brutalnych morderstw gangu Charlesa Mansona. Jedną z ofiar sekty była aktorka Sharon Tate – żona Polańskiego. Nie ma jeszcze oficjalnego tytułu filmu.

Kogo zobaczymy na ekranach? Wśród kandydatek do roli Sharon Tate wymienia się Margot Robbie (aktorka znana z  „Wilk z Wall Street” czy „Legion samobójców”) oraz Jennifer Lawrence. W obsadzie mieliby się znaleźć również Brad Pitt i Samuel L. Jackson.

8 sierpnia 1969 roku ciężarna Tate wyszła z koleżankami do swojej ulubionej restauracji, skąd wróciły do domu okolo 22:30. Nocą z 8 na 9 sierpnia cała czwórka padła ofiarą zbiorowego morderstwa dokonanego przez członków sekty Charlesa Mansona. Ich ciała odkryła rano gosposia Tate w willi wynajętej przez Polańskich w Beverly Hills w Kalifornii.