Morze pomysłów na bezmiar szczęścia. Mr. Wonderful

Ilustrowany poradnik szczęścia, który czyta się jakby był napisany przez twoją najlepszą przyjaciółkę!

morze pomyslow na bezmiar szczescia

Ilustrowany poradnik szczęścia, który czyta się jakby był napisany przez twoją najlepszą przyjaciółkę!


Kochaj siebie – czy może być bardziej oklepane poradnikowe hasło? Mimo wszystko często zapominamy o tym, że powinnyśmy traktować się lepiej. Być na co dzień mniej krytyczną i bardziej wyrozumiałą w stosunku do siebie.
Morze pomysłów na bezmiar szczęścia to dziesięć rzeczy, które każda z nas powinna robić częściej, aby czuć się szczęśliwszą. Książka jest jak przyjaciółka, która pomoże Ci być optymistycznie nastawioną do świata i siebie. Po jej przeczytaniu poczujesz się po prostu lepiej sama ze sobą, zaczniesz podchodzić do życia trochę mniej poważnie, a do siebie – mniej roszczeniowo. Bo przecież życie jest również po to, żeby dobrze się bawić!
W książce znajdziesz inspirujące wonderporady, które możesz wyciąć i powiesić nad biurkiem, albo włożyć do notatnika i spoglądać na nie zawsze, gdy masz gorszy humor. Urocze i zabawne naklejki umilą dzień Tobie i Twoim bliskim, a lekka i przyjemna forma sprawi, że nawet poniedziałkowy poranek nabierze weselszych barw.
Radosne i niecodzienne Morze pomysłów… działa jak skok do wody w upalny, sierpniowy dzień. Nie bierz życia śmiertelnie poważnie, w końcu nikt nie wychodzi z niego żywy!

Dodatkowe informacje o książce

Wydawnictwo: Czarna Owca

Tytuł:Morze pomysłów na bezmiar szczęścia

Cena:29,99zł

Liczba stron:148

l