„Mroczny Dom” Theresa Monsour

mroczny dom

„Mroczny Dom” należy do popularnej, amerykańskiej serii kryminałów o policjantce Paris Murphy. Nakładem wydawnictwa Aurum ukazały się „Czyste Cięcie” i „Zimna Krew”.

„Mroczny Dom” Theresa Monsour

Data premiery: listopad 2009
ISBN: 978-83-61867-04-3
Wymiary: 145 x 205 mm
Liczba stron: 304
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Profesor Serena Ransom i barman Enda „Catch” Clancy są świadkami napadu na bar w Iron Range, w Północnej Minnesocie. Udaje im się zastrzelić napastnika, ale Clancy ma swoje powody, żeby nie zgłaszać tego na policję. Pozbywają się więc ciała niedoszłego rabusia i uciekają. To zabójstwo jest dla nich początkiem gorącego romansu i kryminalnej „kariery”.

W miarę upływu czasu ich życie zamienia się w orgię nieustającego seksu i przemocy. Para rozsmakowuje się w zbrodni i tylko Paris Murphy może ich powstrzymać. Zadanie okazuje się niezwykle trudne, zwłaszcza że piękna detektyw ma również poważne problemy w prywatnym życiu. Paris, skupiona na swoim małżeństwie i rodzinie, może stracić niebezpieczeństwo z oczu i tym samym zaryzykować życie… Czy Murphy zdoła przezwyciężyć kryzys małżeński i unieszkodliwić niebezpieczny duet?
“Mroczny Dom” należy do popularnej, amerykańskiej serii kryminałów o policjantce Paris Murphy. Nakładem wydawnictwa Aurum ukazały się „Czyste Cięcie” i „Zimna Krew”.