Najmodniejsze kolory w aranżacji wnętrz 2019/2020

Jeśli zastanawiasz się nad tym, w jakich kolorach urządzić wnętrze w sezonie 2019/2020 to sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Najmodniejsze kolory w aranżacji wnętrz 2019/2020

Omawiamy najczęściej wymieniane propozycje, które były przedstawiane w czasie targów wnętrzarskich na sezon 2019/2020. Przekonaj się, co będzie rządzić w tym sezonie.

Bordo

Zamiast żywej czerwieni, w nadchodzącym sezonie warto postawić na kolor bordowy, najlepiej w odcieniach czerwonego wina. Kolor ten może królować nie tylko na meblach, czy w dodatkach, ale również na ścianach.

Najmodniejsze kolory w aranżacji wnętrz 2019/2020

Kolory ziemi

Trend na kolory ziemi utrzymuje się już od kilku sezonów i nie słabnie. Najmodniejsze są ciepłe odcienie kolorów. Wyróżnić warto jasne beżowe barwy wpadające w ciepły brąz. W tym sezonie nie zestawiamy tych kolorów z żywą pomarańczą. Oprócz tych barw, równie ważne są biele w odcieniu kości słoniowej. Taka kolorystyka sprawdzi się w nowoczesnych oraz klasycznych wnętrzach.

Brąz w odcieniu czekolady

Na targach wnętrzarskich największą popularnością cieszą się meble w kolorze ciemnej czekolady. W poprzednich sezonach te barwy były wypierane przez biele i szarości, ale teraz znów są modne. Ciemny brąz nadal będzie świetnie prezentował się w zestawieniu z meblami w stylu skandynawskim.

Najmodniejsze kolory w aranżacji wnętrz 2019/2020

Odcienie zieleni

W tym sezonie będą królować odcienie tak zwanej brudnej zieleni, najbardziej popularne są szałwiowe zielenie, kolory oliwkowe, czy khaki. Meble w tych kolorach już od kilku sezonów nieśmiało wchodziły do wnętrz, ale teraz to na nich skupia się całą uwagę. Do tych kolorów świetnie pasuje kolor bordowy, musztardowy, czy miodowy.

Musztardy i miody

Kolor musztardowy nie wychodzi z mody, jest na topie również w tym sezonie. Kolory musztardowy oraz miodowy zastąpiły intensywne żółcie, czy pomarańcze. Musztarda w pomieszczeniach tworzy świetne połączenie z kolorem granatowym oraz stalowym błękitem.

Kontrastowy żółty

W tym sezonie najmodniejsze będą żółcie w formie drobnych mebli, żółtych sof lub dodatków. Jednak najważniejsze są tutaj dwa odcienie: neonowy żółty lub pastelowy żółty. Dodatki w tych kolorach będą ciekawym urozmaiceniem pomieszczenia, w którym królują brązy.

Najmodniejsze kolory w aranżacji wnętrz 2019/2020

Różne odcienie niebieskiego

W tym sezonie modne są różne odcienie niebieskiego, od zimnego błękitu po zabrudzony granat, a także odcienie morskie. Jeśli szukasz mebli tapicerowanych w najmodniejszych kolorach, to znajdziesz je w sklepie
Scandicsofa.pl Właśnie tutaj czekają na Ciebie łóżka, sofy, narożniki, fotele i krzesła w
ponadczasowym skandynawskim stylu, które mogą mieć dowolny kolor wybrany przez
Ciebie. Sprawdź to już dziś!

Najmodniejsze kolory w aranżacji wnętrz 2019/2020

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Modne kolory w aranżacji

- Obicia sofy

- Łóżka do sypialni